וילונות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כיצד בוחרים וילונות ?

בחירת וילונות לבית, בין אם מדובר בסלון או בחדר שינה, מורכבת משיקולים שונים ורבים כגון, טקסטורת הבד, סוג וצבע הבד, צורת התלייה, סגנון התפירה, בחירה בין מנגנון חשמלי או ידני והתאמת הווילון לעיצוב החלל וגדלו. על מנת ששיקולים אלו יבואו לידי ביטוי בצורה נכונה, מומלץ לבחור בחברה מקצועית בעל צוות מומחים העוסק בתחום זה זמן רב. ניתן לבחור בין סוגים רבים של וילונות.

סוגים שונים של וילונות

על מנת לבחור את הווילון המתאים ביותר לחדר או סלון שלכם, יש לדעת קודם את סוגי שונים הקיימים בתחום זה. ובכן, ניתן למצוא בחברות מקצועיות מגוון גדול של וילונות. כדי לעזור לבחירה זו, נברר מהם הסוגי השונים של מוצר זה:

  • כאשר בוחרים ווילון, האלמנט הראשון החשוב ביותר הינו בחירה הבד. השיקולים בבחירת הבד תלויים בעמידתו, סוג הצללה הרצוי, התחזוקה והפרטיות הנדרשת. בחירת בד שתפור בצורה מקצועית מבטיחה לכם איכות לאורך זמן רב. עם זאת, קיימים סוגים שונים של בדים של וילונות כמו פשתן, כותנה, אורגנזה ומשי. בחירה של זוג בד תלויה במראה שהנכם רוצים להעניק לחלל על מנת להתאים את הווילון לעיצוב הכללי של החדר.
  • במידה והדירה שלכם מוצף בשמש, הבחירה של ווילון סילואט הוא הפתרון הטוב ביותר. וילון זה מחליף את התריס של פעם. בנוסף, ווילון סילואט מאפשר שליטה על מידת הצללה, ובעזרת הפעלה פשוטה ונוחה, אפשר ליהנות מפרטיות הנדרשת. ניתן לבחור ווילון בגוונים צבעים בהירים היוצרים אפקט מרגיע.

מהם הגוונים המבוקשים עבור הווילונות ?

רוב אנשים בוחרים עבור הסלון ווילון בהיר עם מראה נקי בגוונים צבעים שונים, לדוגמא, אפור, כחול או ירוק בהיר. בנוסף, אחד הטרדנים בתחום זה הינו בד בהיר עם הדפס של תחרה או צורות גיאומטריות. בחירה זו היא אישית ותלויה בעיצוב של הבית.

Share this post

גלילה לראש העמוד