דלת אלקטרונית
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

רוני מנעולים – חברה מקצועית שכדאי להכיר

אתם לא יכולים להרשות לחברה לא מקצועית לתקן עבורכם את המנעול בדירה או במשרד, מדובר בביטחון שלכם ובשלמות הציוד שלכם – ולכן עליכם לבחור בקפידה רק מנעולנים מקצועיים שיבצעו לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר.

אצלנו תוכלו ליהנות מתודעת שירות גבוהה, זמינות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע – ואם היה לכם ספק גם ממקצועיות ואיכות ללא פשרות, ניסיון של עשרות שנים בתחום המנעולנות. אנו יודעים לטפל בכל סוגי המנעולים, החל מהמנעולים הישנים והשחוקים ביותר ועד למנעולים החדישים והמתקדמים ביותר – כך שלא משנה איזה מנעול יש לכם, אם נתקלתם בבעיה הגעתם לידיים הנכונות!

רוני מנעולים – לא רק איכות!

אצלנו לא רק תיהנו מעבודה באיכות ובמקצועיות הגבוהה ביותר, אנו תמיד מקפידים לתת ללקוחותינו את רמת הזמינות הגבוהה ביותר כך שבכל שלב נוכל לעמוד לרשותם ולחלץ אותם מהסיטואציה הלא נעימה שאליה הם נקלעו.

בנוסף תוכלו למצוא אצלנו את המחירים המשתלמים ביותר בשוק, אנו דוגלים במתן שירות ברמה הגבוהה ביותר אך במקביל אנו דואגים לגבות מחיר הוגן המאפשר לכולם ליהנות מהשירותים שלנו ולהרגיש בנוח לפנות אלינו בכל תקלה שיש במנעול.

אנו נשמח לצרף אתכם אל חוג לקוחותינו הפזורים בכל רחבי הארץ, בכל פעם שתיתקלו בבעיה במנעול או בדלת של הדירה או של המשרד – תדעו שיש לכם אל מי לפנות! ומי שיספק לכם את השירות האידיאלי, ויפתור לכם את הבעיה תוך זמן קצר כך שתוכלו לחזור לשגרה ללא עיכובים מיותרים. אז למה אתם מחכים? בואו גם אתם ליהנות מהמנעול מספר אחת שיספק לכם שירות ומקצועיות ביחד עם המחירים המשתלמים ביותר ששמעתם עליהם.

למידע נוסף, היכנסו לאתר רוני מנעולים:

http://www.ronilocks.com/

Share this post

גלילה לראש העמוד