יבוא מזוודות
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שוקלים לפתוח עסק למזוודות? מה חשוב לדעת

כל אחד צריך שיהיו ברשותו כמה מזוודות איכותיות, לנסיעות מכל הסוגים. מזוודות טובות עולות לא מעט כסף, אולם תמיד אפשר למצוא מזוודות טובות ואיכותיות, במבצעים משתלמים. כאלה תוכלו למצוא דרך יבוא מסין.

בבלוג של חברת אקסטרים תמצאו יופי של טיפים ליבוא מסין >>

מזוודות איכותיות

מזוודות איכותיות מגיעות במגוון גדלים, ולמגוון שימושים. ישנן מזוודות קטנות אשר מיועדות לנסיעות קצרות, ומזוודות גדולות שנועדו לנסיעות ארוכות או משפחתיות. ישנן מזוודות שמתאימות לעלייה למטוס, מזוודות שמתאימות למסע באוטובוס, מזוודות שמתאימות לתא המטען של מטוס ועוד עשרות סוגים של מזוודות.

כל אחד יכול לבחור לעצמו מזוודה שתתאים לצרכים שלו. אולם חשוב לבחור מזוודות איכותיות, כאלה שמחזיקות מעמד לאורך זמן, שאינן נשברות או נקרעות מכל תנודה, ושמסוגלות להחזיק בתוכן משקל גדול של פריטים – לסוגים שונים של נסיעות. מומלץ מאד שלא להתפשר על האיכות של המזוודות, ולרכוש מזוודות טובות מחברות שידועות באיכותן, כי עוגמת הנפש של מזוודה שנקרעת, או שנשבר לה גלגל או ידית – היא עצומה, ולעיתים מותירה אתכם חסרי אונים, כך שבהחלט שווה להשקיע.

איך מוצאים מזוודות איכותיות במבצע?

עם זאת, לא חייבים להוציא הון על רכישת מזוודות. כדאי מאד לעקוב אחרי פרסומים במדיות השונות, משום שניתן לעיתים קרובות לרכוש מזוודות איכותיות במבצע משתלם, אשר מאפשר לכם לשלם הרבה פחות על מזוודות ששוות הרבה יותר. כדאי להתמקד במבצעים על מזוודות מחברות מוכרות וידועות, ולא להתפתות למבצעים על מזוודות בעלות שם לא מוכר – שבהן, במרבית המקרים, מחיר המבצע משקף את האיכות – ולא לטובה, כמובן. מזוודות מחברות ידועות תהיינה איכותיות גם כאשר הן נמכרות במחירי מבצע.

על מנת לפתוח עסק או חנות של מזוודות ותיקים בו יהיה מגוון גדול של מזוודות איכותיות במבצע, יש לייבא את הסחורה בצורה מסודרת מסין. מזוודות איכותיות ממיטב החברות, יאפשרו לכם נסיעות מהנות ורגועות ללא תקלות. לא אחת תוכלו למצוא מגוון מזוודות כאלה במחירי סוף עונה או מבצעים משתלמים במיוחד, שיאפשרו לכם להצטייד בקלות לנסיעה הבאה שלכם.

לקריאה נוספת והעשרה:

יבוא מוצרים מסין

Share this post

גלילה לראש העמוד