מורים פרטיים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

Lessoons – האתר שיעזור לכם להיות חכמים יותר

כמעט ואף ילד לא אוהב ללמוד, עבור הילדים מדובר בסבל מתמשך שמפריע להם לעשות דברים אחרים שהם באמת אוהבים. אך אתם בתור ההורים של הילדים, אתם אלה שאמורים לאזן אותם ולגרום להם לרצות ולהצליח ללמוד – איך עושים זאת?

לשם כך (בין היתר..) הוקם אתר Lessoons, ששם לעצמו למטרה להיות המאגר הגדול בישראל של מורים פרטיים, ולתת אפשרות לכל אחד למצוא מורה פרטי כמעט בכל תחום שעולה על הדעת, לפי אזור מגורים ועוד העדפות כאלו ואחרות.

היתרונות של לימודים אחד על אחד

הרבה אנשים לא מוצאים את עצמם במסגרת של קורס, שלעיתים יכולים להיות בו 30 או אף 40 תלמידים בכיתה. בפורמט כזה, ברור שיכול להיות קושי לקלוט את החומר ו/או לעצור את כל הכיתה בשביל לשאול שאלות.

לעומת זאת, כאשר לומדים בעזרת מורה פרטי, אחד על אחד או אפילו בקבוצה קטנה של 2-3 אנשים – בדרך כלל זה יהיה אפקטיבי בהרבה, ובמקרים רבים גם משתלם יותר. למה? כי האיכות של הזמן המוקדש במסגרת שיעור פרטי היא גבוהה יותר. קולטים טת החומר יותר טוב, שואלים שאלות ומקבלים תשובות מפורטות, וכך בעצם אין צורך ללמוד בקורס של כמה וכמה שיעורים, אלא יכולים להסתפר במספר מצומצם של שיעורים פרטיים ומשם להמשיך לבד.

באתר לסונס (שכתבו עליו ב-NRG) תמצאו מורים פרטיים בלחיצת כפתור אחת כמעט לכל מקצוע שבו אתם רוצים לקבל עזרה או חיזוק – המורים זמינים בתדירות גבוהה למדיי, ואת חלקם תוכלו לגייס מהרגע להרגע. בעלי האתר מאמינים כי מורה טוב יכול לעשות את ההבדל בין שיעור משעמם לשיעור מעניין, ולכם מתמרצים את המורים הנרשמים לאתר לשתף את הפרופיל שלהם, לקבל חוות דעת ולייצר מנגנון דירוגים באתר, כל שלא מורה פרטי שרוצה לקדם את עצמו יהיה אינטרס להפיץ את השמועה.

מה לומדים?

כאמור, ניתן למצוא מורים פרטיים כמעט בכל תחום אפשרי, החל מהכנה לכיתה א' ועד לתחומים "כבדים" יותר כמו פיזיקה, הנדסת חשמל ועוד. ניתן גם ללמוד תחומי העשרה ותחביבים כמו צילום, בישול ואחרים.

Share this post

גלילה לראש העמוד