מורה פרטי לפיזיקה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מורה פרטי לפיזיקה

כשתלמיד מתקשה בהבנת החומר בפיזיקה כל המונחים שעליהם ילמד ייראו לו כשפה זרה ולגמרי לא מובנת. פיזיקה לא נחשב כמקצוע קל והרבה מאוד תלמידים נזקקים לעזרה במקצוע הזה.

למה בעצם יש כאלה שצריכים עזרה מעבר ללימודים הרגילים בכתה?

כל אדם נברא אחרת וכל אחד יש לו את היכולות השכליות והיכולות הלימודיות המיוחדות רק לו, המורה בכיתה אמור להתאים את עצמו לכל אחד מהתלמידים כאשר כל תלמיד הוא עולם מיוחד בפני עצמו ולכל אחד צריך לדבר בשפה שלו. אז אמנם בדרך כלל זה לא כך, המורה מדבר אל כולם בשפה שפחות או יותר מתאימה לכולם. ואכן רוב הכתה מבינה בדרך כלל את החומר. אך כאשר התלמיד הוא לא לגמרי בתלם ומתגלה קושי מסוים, לימוד עם מורה פרטי לפיזיקה יכול להועיל מאוד.

למה מורה פרטי?

המורה הפרטי יושב עם התלמיד אחד על אחד, הוא ממוקד רק בו, ורואה באילו פרטים התלמיד מתקשה ובזה הוא מתמקד. הוא משקיע את הזמן במקומות הנכונים ששם התלמיד צריך חיזוק ומסביר לו בצורות שונות עד שהוא רואה שהתלמיד נכנס לעניינים ומבין את החומר היטב.

איזה מורה פרטי?

החיפוש באופן עצמאי אחר מורה פרטי טוב יכול להיות מייגע ויש כאלה שמוותרים על הלימוד הפרטי בגלל הקושי במציאת מורה טוב. אנחנו זיהינו את הצורך בהתאמת המורה הפרטי לתלמיד. באתר שלנו יוכל כל תלמיד או סטודנט למצוא בעצמו בקלות רבה את המורה שיתאים לו. יש את הפרופיל של המורים שאנחנו מכניסים לאתר, ושם ניתנים לתלמיד כל האפשרויות להגיע למורה המתאים לו ולצורך הספציפי שלו.

פרטים כלליים שחשוב לבדוק אצל המורה

האם הוא מורה סבלן שלא מתרגז על כל חוסר הבנה של התלמיד?

האם יש לו ניסיון בעבר בלימוד פרטי עם תלמידים?

האם אותם תלמידים יכולים לספר לכם על הצלחות לימודיות טובות לאחר שלמדו עם אותו מורה?

האם המורה גמיש בלוח הזמנים שלו? האם הוא מתאים את השעות שלו לשעות של התלמיד?

האם כאשר יהיה צורך בתגבור לקראת מבחן- המורה יהיה זמין ויספק את תוספת השעות?

לאחר שתבדקו הכל תוכלו להגיע להתאמה מושלמת למורה שיריץ אתכם קדימה!

Share this post

גלילה לראש העמוד