מתנה מדליקה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

היכן אפשר לקבל רעיונות מדליקים למתנות

אנשים רבים, כשהם בוחרים מתנה לאדם אהוב עליהם, הם מחפשים שזו תהיה מתנה שימושית, מתנה מיוחדת ומתנה שתתאים לצרכיו של אותו אדם שאליו היא מיועדת . והכי חשוב שהמחיר שלה יצדיק את ההשקעה. הם משקיעים זמן ומחשבה רבה כדי למצוא רעיון מדליק למתנה מקסימה שתעלה חיוך על פניו מקבל המתנה.

מהו רעיון מדליק?

רעיון מדליק מוגדר כרעיון יחודי ומיוחד, היוצא מהשגרה הרגילה. דוגמאות לרעיונות מדליקים למשל: תמונה שמלאה בתמונות מרגעים קסומים במסגרת, חותמת אישית או חולצה עם כיתוב מיוחד. ניתן למצוא רעיונות מדליקים בכל נושא ותחום .

היכן אפשר לקבל רעיונות מדליקים למתנות ?

כדי לקבל רעיונות מדליקים למתנה, הקונה צריך לדעת את התקציב שהוא מוכן להשקיע במתנה ולמי מיועדת המתנה.
רעיונות ניתן לקבל בשתי דרכים:
1. ללכת לחנויות ולחפש מתנה המתאימה לתקציב ולאדם, הזבנית בחנות תשמח להציע רעיונות.
2. שיטוט באתרי האינטרנט – כיום ניתן למצוא ברשת אתרים רבים המציעים רעיונות מדליקים למתנה. למשל : אתר עם אפשרות להקדשה אישית ההופכת את המתנה לאישית ומיוחדת.

מה מייחד את העסק שלנו מעסקים אחרים ?

חברת אישי לי ולו היא חברה למכירת מתנה בעלת נסיון רב מאז 1989 , לחברה אתר אינטרנט אשר משמש כמעין חנות וירטואלית למכירת מתנות מסוגים שונים ומגוונים וניתן גם לקבל בו רעיונות מדליקים .

האתר שלנו מחולק לשלוש קטגוריות עיקריות:

1. מתנות – מתנות לבעלי חיים מתנות מקוריות ועוד.

2. מתנות לחגים למשל כמו לפסח שבועות סוכות,   מתנות לאירועים – למשל: יום הולדת, בר מצווה ועוד.

3. הדפסת תמונות מיוחדות ברמה של בית דפוס מקצועי

האתר שלנו מאפשר לקנות  לפי מחיר ולפי התקציב המתאים לך . המתנות מקוריות ובמחיר הוגן ומעולה , היחס ללקוח הוא אישי , והקניה היא מאובטחת. מובטח לכם שמקבל המתנה ייהנה מהרעיון המדליק , והמתנה תשמש אותו לזמן רב. המתנות שלנו באיכות מעולה ואנו אוהבים לפנק את הלקוחות שלנו במוצרים טובים .

לפרטים נוספים והזמנות אנא היכנסו לאתר ובדקו את המתנות המופלאות המוצאות לכם במחירים מיוחדים.

Share this post

גלילה לראש העמוד