טיפול זוגי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

ביטוחים ותרומתם לחיים שלנו

אם יש משהו שכל אחד מאיתנו היה רוצה זה להיות בטוח. להיות בטוח שלא יפטרו אותו מהעבודה, שהוא לא יחלה, חלילה, במחלות ולא יהיה מעורב בתאונות או בכל דבר אחר שעלול לשנות לחיים את החיים. עם זאת, האם הכול באמת תלוי בידיים שלנו? הרי כולנו מכירים סיפורים על אנשים שלא עישנו יום אחד בחייהם ועדיין חטפו סרטן ריאות קשה בסופו של דבר. משמעות הדברים היא שאומנם לא הכול תלוי בה, אך בהחלט יש כמה דברים שנוכל לעשות כדי למזער את הסיכון. אחד מהם הוא כמובן להפסיק לעשן, לעשות ספורט, לקחת פחות סיכונים ולאכול בריא, אך השני הוא לפנות אל מספר חברות ביטוח כדי לקבל הצעות מעניינות לביטוחים השונים שדורשים לנו.

המחיר הוא לא הפונקציה היחידה

כמו הרבה אנשים אחרים, סביר להניח שגם אתם חושבים על המחיר כשאתם רוצים לפנות אל חברת ביטוח כזו או אחר. עם זאת, האם זה באמת המדד הכי חשוב? אם תיפנו אל כמה חברות ביטוח אומנם תוכלו לקבל הצעות שונות ומעניינות מבחינה כלכלית, אך בסופו של דבר מה שהכי חשוב זה לבדוק מה כוללת הפוליסה שאתם עומדים לקנות. האם היא כוללת את כל הסעיפים שחשובים לכם? האם בחברת הביטוח התאימו את הפוליסה במיוחד בשבילכם או שמכרו לכם משהו כללי?

אמינות וזמינות

מעבר למחיר ולפוליסות שאתם קונים, כדאי יהיה לבדוק עוד כמה פרטים אודות חברת הביטוח שלכם, כמו לדוגמא: האם זו חברה אמינה? וותיקה? האם הצוות מנוסה? האם הזמינות גבוהה? החיים המודרניים מביאים איתם לא מעט אתגרים, שינויים וקצב הרבה יותר מהיר, כך שגם חברת הביטוח צריכה לעמוד בדרישות האלה ולספק לכם שירות מושלם.

Share this post

גלילה לראש העמוד