מועדון לבני 60 – תכירו אנשים בגיל השלישי

מועדון לבני 60 הוא ארגון המספק הזדמנויות חברתיות ונופש לאנשים מעל גיל 60. מועדון כזה לרוב מציע מגוון פעילויות הכוללות הצגות, סרטים, טיולים, ערב משחקים, פוטלוק ועוד. מועדון לגילאים הללו כמו קלאב 50 הוא מועדון המספק פעילויות חברתיות והזדמנויות נטוורקינג לאנשים בשנות ה-60 לחייהם.

הרעיון מאחורי מועדון זה הוא לשמור על החברים פעילים ומעורבים עם חברים אחרים בעלי תחומי עניין דומים. מועדונים לגילאים הללו מקיימים מפגשים חודשיים הפתוחים לכל אדם מעל גיל 60 שרוצה ליצור קשר עם אחרים בקהילה שלהם.

דרך מעולה להכיר חברים בגיל השלישי

לא קל להכיר חברים בגיל השלישי. אנשים עסוקים בחייהם ובלוחות הזמנים שלהם ואין להם זמן או כוח להתחייב למשהו חדש. חשוב שאנשים ידעו איך להתיידד בגיל הזה כי בדידות יכולה להפוך לנושא מרכזי עבור קשישים רבים.

חלק מהטיפים הללו כוללים:

– היו פתוחים וכנים לגבי מה שאתם רוצים מחברויות

– היו ידידותיים, אבל לא ידידותיים מדי

– צאו מאזור הנוחות שלכם על ידי הצטרפות לפעילויות קבוצתיות ומועדון לגיל 60, פרטים ומידע נוסף גם בלינק https://www.club50.co.il/article/oRh1nEcWGf

תשברו את השגרה שלכם

בגיל השלישי חשוב שיהיו חברים לא רק מבוגרים אלא גם חכמים. החברים האלה הם לא רק לחברה אלא גם לתמיכה. חשוב לזכור שהגיל לא תמיד מכתיב את החוכמה. לגיל אין שום קשר לחוכמה ולניסיון. האנשים עצמם הם שעושים את החוויות שלהם ולומדים מהם הם שגורמים להם לחכמים.

ככל שאנשים מתבגרים, הם נוטים להיות מופנמים יותר ופחות חברתיים מאשר כשהיו צעירים יותר. זה יכול להיות מאתגר מכיוון שיכול להיות קשה למצוא קבוצה של אנשים שחולקים את אותם תחומי עניין כמוך בקבוצת הגיל שלך. עם זאת, ישנן דרכים ליצור חברים בגיל השלישי שיכולות לעזור לך להתחבר לאחרים וללמוד משהו חדש גם על עצמך!

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חולצות עבודה – חייבות להיות נוחות
מעוניינים לרכוש חולצות עבודה אשר תהיינה אופטימליות עבור העובדים שלכם ויאפשרו להם לבצע את העבודה...
קרא עוד »
אוג 12, 2021
הרב שמואל טל – מהווה מקור השראה לרבים
אפשר לראות כי הרב שמואל טל שלמד בישיבת מרכז הרב וגם בישיבת נצח ישראל והקים מאוחר יותר את ״תורת החיים״...
קרא עוד »
יונ 14, 2022
מה זה הקפאת שומן והצרת היקפים ואיך עושים את זה?
הקפאת שומן היא דרך חדשה להפחתת שומן הגוף. ניתן לעשות זאת באמצעות מחט או טיפול בלייזר. הקפאת שומן,...
קרא עוד »
דצמ 14, 2022