אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אף כמו של הידועניות: משאלה לגיטימית עבור ניתוחי אף?

אתן מרעיפות עליהן לייקים, צופות בכל סרטון שהן מעלות, משתפות את הפוסטים שלהן וגם רוכשות מוצרים עם קוד קופון שהן מפרסמות. מדי פעם, מגיעות אליי נשים בגילאים שונים המתעניינות בפרוצדורה של ניתוחי אף, המבקשות שאנתח את אפן כך שיהיה דומה לאף של ידוענית מסוימת.

 

את המאמר הבא אני מבקש להקדיש לנושא הסופר-ספציפי הזה: אף כמו של הידועניות. האם "נכון" לרצות אף כמו של אישה אחרת, מה חשוב לדעת ובעיקר ממה חשוב להיזהר? כל מה שאתן צריכות לדעת על ניתוחי אף מחמיאים ומותאמים אישית, כאן לפניכם.

 

"האף שלה מושלם! בדיוק כזה אף אני רוצה!"

אתחיל ואציין כי אני ממליץ בחום לכל אחת לחקור ולהעמיק בניתוחים שאחרות ביצעו. הבדיקות האלו יאפשרו לכן להכיר את עיצובי האף השונים אליהם ניתן להגיע באמצעות ניתוח, וגם תגלו דרכן מה אתן אוהבת ומה ממש לא. באותה הנשימה, אדגיש: לא כל מה שנראה טוב על מישהי אחרת (לצורך העניין: מובילת דעת קהל שאת מעריכות), יראה בהכרח טוב עליכן. לכל אישה מבנה ותווי פנים שונים לחלוטין, כך שגם במידה שמנותחת שלי תציג בפניי "אף מושלם", אתעקש לבחון איתה יחד עד כמה הוא מתאים לה.  

 

אז רגע לפני שנשים מכריזות "אני רוצה אף כמו של הידוענית!", חשוב לדעת כמה דברים:

  • כאמור, לא כל מה שיפה לאישה אחת יהיה יפה לנשים אחרות. נסו להיזכר בפעם ספציפית שבה ראיתן בגד שנראה היה לכן מדהים על בובה בחלון הראווה, אך כשמדדתן אותו גיליתן כי הוא פחות מחמיא לכן. בעוד את הבגד ניתן להסיר בקלות ולהשאירו בחנות, אף שמנותח ללא התחשבות במה מתאים ומחמיא למנותחת, ידרוש בתיקון. כלומר, בניתוח נוסף. השורה התחתונה: על ניתוחי אף כמו של ידועניות אמליץ רק במידה שאמצא כי הם עשויים להתאים למנותחות. 
  • דבר נוסף שחשוב לקחת בחשבון הוא את ההגדרות המשתנות ל"אידיאל היופי". לעתים, הרצון לנתח את האף כך שיראה כמו של ידוענית מסוימת, נובע מרצון לחקות את המראה שלה מאחר שהיא מייצגת אידיאל יופי מסוים. עליכן לזכור כי אידיאל היופי אינו מדע, כך שהוא משתנה מעת לעת. זהו המקום של כל אחת לשאול את עצמה: האם אני רוצה את האף של הידוענית כי הוא אכן אסתטי ומחמיא בעיניי, או שמשאלתי היא להיצמד לאידיאל מסוים שעלול להשתנות בעוד כמה שנים?

 

פגישת הדמיה לפני ניתוחי אף: MUST!

כל ניתוח אף מתבסס על כמה שלבים, לאורכם מתגבש הקונספט האסתטי:

  • פגישת ייעוץ מקצועית – במהלך הפגישה אני מעודד כל מנותחת לשתף אותי מדוע היא רוצה לנתח את האף, מה היא לא אוהבת בו ואיך נראה אף החלומות שלה 
  • בדיקה והתרשמות – מיד לאחר מכן אבחן ואתרשם מהאף דרך משקפיים מקצועיים-אובייקטיבים, ואמליץ על הכיוון האסתטי הנכון לטעמי.
  • הדמיה – את החזון שלי לאף המחמיא ביותר אני משקף באמצעות הדמיה ייחודית, תוך שניתן לבחון כמה אפשרויות שונות עד שמגיעים לאף האסתטי יותר

פרטים באתר: https://nose.co.il/

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email