אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עדיין כדאי לקנות נכס בארצות הברית?

נדל"ן בארה"ב הוא אחד מהענפים הרווחיים ביותר עם הרבה הזדמנויות למי שרוצה להיכנס לתחום השקעות זה. תעשיית הנדל"ן התפתחה לשוק תחרותי ביותר עם משקיעים רבים ויזמים שמנסים לפלס את דרכם למעלה בעולם.

למי שמעוניין להיכנס לענף זה, קיימות אפשרויות רבות. אתה יכול להיות סוכן בעצמך או לעבוד כמתמחה בחברת נדל"ן או לעבוד כשותף בחברת תיווך.

אבל האם עדיין כדאי לקנות נכסים בארצות הברית? 

ארצות הברית היא ביתם של כמה מהנדל"ן היקרים בעולם. כתוצאה מכך, רכישת נכס בארה"ב היא הצעה יקרה. עם זאת, עדיין ישנם אנשים רבים שרוכשים נכסים בארה"ב כי הם מאמינים שזה שווה את זה למרות העלות הגבוהה שלו.

באופן כללי, מחירי הנדל"ן עלו עם הזמן וכך גם מחירי הנדל"ן באופן כללי בערים ואזורים שונים באמריקה. רכוש בארצות הברית הוא נושא מורכב ומבלבל ביותר. מאמר זה יספק סקירה כללית של דיני הקניין בארצות הברית.

החוקה מגנה על הקניין הפרטי כאחת מזכויות היסוד שהיא מעניקה ליחידים. התיקון החמישי לחוקת ארצות הברית קובע במפורש כי "רכוש פרטי [לא יילקח] לשימוש ציבורי ללא פיצוי צודק". התיקון החמישי מספק הגנה על רכוש פרטי אך אינו מפרט מהו "שימוש ציבורי".

ככל שאוכלוסיית ארצות הברית גדלה, זה הופך להיות קשה יותר עבור אנשים למצוא דיור בר השגה. אנשים רבים פונים כעת לפלטפורמות מקוונות ולסוכני נדל"ן על מנת למצוא מקום שהם יכולים להרשות לעצמם. עם זאת השקעות נדל"ן בארה"ב היא דבר כדאי ואתם יכולים לעשות זאת בתקציב נמוך משמעותי מזה שתצטרכו עבור השקעה בנדל"ן בישראל. אז זה הזמן לפנות לסוכני נדל"ן מומחים לקבל מידע וביצוע הצעדים בנכונים בשוק הנדל"ן.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email