אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

נשירת שיער- למה זה קורה

נשירת שיער היא בעיה נפוצה. זה לא רק בעיה קוסמטית אלא גם אחת הבעיות הבריאותיות החמורות ביותר לגברים ולנשים.נשירת שיער היא מצב המשפיע על זקיקי השיער ועל הקרקפת. זה יכול להיגרם מגורמים רבים ושונים, כמו גיל, מתח או מחלה. ישנם טיפולים יעילים רבים לנשירת שיער, אך חלקם אינם מתאימים לכל אחד.

נשירת שיער היא בעיה שכיחה איתה מתמודדים גברים ונשים ומשפיעה על רוב האנשים בעולם

זה יכול לנבוע מסיבות רבות ואחת מהן היא גנטית , לחץ , הזדקנות , חוסר איזון הורמונלי או מחוסר זקיקים בקרקפת.

מהן הסיבות מאחורי נשירת שיער ?

נשירת שיער היא בעיה שמשפיעה על אנשים רבים. זה משהו שלא קל להבין וזה יכול להיות מאוד מתסכל כשאתה מתמודד איתו .ישנם טיפולים רבים זמינים לבעיה זו אך לא תמיד יעילים . הכל תלוי בבדיקת שיער מקצועית ובהתמדה לטיפול .

נשירת שיער היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר עבור אנשים לפנות לטיפול רפואי .

על מנת למצוא טיפול לנשירת שיער, עליך לבחון גורמים שונים העשויים להיות מעורבים במצב ולבחור אילו טיפולים עשויים להתאים לך ביותר ומציאת דרכים להתגבר על הנשירה .

"גוף האדם מורכב מלמעלה ממיליון תאים. שיער הוא אחד התאים החשובים בגוף ונשירתו היא הגורם העיקרי לנשירת שיער חשוב לזהות את הגורמים הללו כדי שתוכל לנקוט בצעדים למניעת נשירת שיער.וחיזוק שורשי השיער .

לתיאום בדיקת שיער למתכות כבדות >>>

נשירת שיער היא בעיה שכיחה שמשפיעה על אנשים רבים. זה גם נושא רציני מאוד ויכול להיות קשה לטיפול. ראינו שיש טיפולים לזה כמו טיפולים כימיים וניתוחי לייזר, הן אינן יעילות בכל המקרים. אפשר לפנות גם לטיפולים הומופתיים שם נרשמה הצלחה רבה יותר.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email