אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אחסון וורדפרס מומלץ

וורדפרס היא אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לאחסון אתרים. זוהי גם פלטפורמה פופולרית מאוד לבלוגים. וורדפרס מספקת דרך קלה לפרסם תוכן באתר האינטרנט שלך וניתן להשתמש בה ליצירת סוגים רבים של תוכן, כולל פוסטים בבלוג, ספרים אלקטרוניים וסרטונים. וורדפרס משתמשת במסד נתונים מותאם אישית בשם MySQL המאפשר לך לאחסן מידע רב על האתר שלך מבלי לדאוג לבעיות אבטחה.

הדבר החשוב ביותר הוא אירוח וורדפרס שתוכל להשתמש בו כדי לארח את האתר שלך. אם אתה רוצה לארח את האתר שלך בשרת, אז אתה בהחלט צריך לקבל שרת מבוסס SSD. אם אתה רוצה לארח את האתר שלך באחסון ענן, אז זה צריך להיות VPS (שרת פרטי וירטואלי) או שרת ייעודי.

לפרטים על אחסון וורדפרס מומלץ >>>

וורדפרס וקוד פתוח

אם אתה רוצה להשתמש בוורדפרס כ-CMS של האתר שלך, אז זה צריך להיות CMS בקוד פתוח כמו ג'ומלה או דרופל או משהו דומה אחר. ישנם תוספים רבים זמינים לוורדפרס ואם אתה רוצה להשתמש בהם, אין צורך בהתקנת תוכנה נוספת.

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הפופולריות ביותר. יש לו בסיס משתמשים עצום והוא קל מאוד לשימוש. עם זאת, בגלל הפופולריות, ישנן חברות אחסון וורדפרס רבות המציעות חבילות אירוח זולות עם תכונות מינימליות וללא תמיכה.

מאמר זה דן כיצד לבחור את חברת האחסון של וורדפרס המתאימה לצרכי העסק שלך. בהקשר זה, נדון בשני גורמים עיקריים: מחיר ותמיכה טכנית. . אחסון אתרים הוא חלק חשוב מאוד בכל אתר אינטרנט. בלעדיו, רוב האתרים לא יוכלו לנשום. אם אתר הוורדפרס שלכם פועל בצורה חלקה, הלקוחות שלכם ישמחו ותרוויחו יותר כסף מלקוחות שמרוצים מהרכישות שלהם. אחת הדרכים הטובות ביותר לנהל עסק מצליח היא על ידי בחירת חברת האחסון המתאימה לאתר שלך. 

להקמת נכס דיגיטלי משלכם >>>

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email