הכירו את טיפול פרקטורה

עולם הקוסמטיקה התקדם שנות אור במהלך העשורים האחרונים. בזכות התקדמותה של הטכנולוגיה והתפתחותה הרבה, הומצאו שיטות טיפול מוצלחות ויעילות, אשר עושות את העבודה בצורה טובה הרבה יותר מאשר בעבר. אחת מן השיטות המתקדמות בהן נעשה שימוש בישראל היא טיפול הפרקטורה. טיפול פרקטורה הוא טיפול שנועד לשיפור מרקמו ומראהו של העור, ללא כל תופעות לוואי ובזמן החלמה מהיר במיוחד. בעזרתו של טיפול שכזה, ניתן להצעיר ולהחליק את מראהו של העור, ולהחזיר את המראה הקורן והחלק שהיה לו בעבר.

 

כמה זמן לוקח טיפול פרקטורה?

משך הטיפול עצמו תלוי במצבו של העור בעת תחילת הטיפול. בדרך כלל נדרש טיפול בודד עד 6 בכדי להגיע אל התוצאה הרצויה. את תוצאותיו של הטיפול ניתן לראות כבר בתוך מספר ימים, כאשר בתוך שבועיים ניתן לראות את התוצאות בצורה ברורה. עם זאת, את התוצאה המושלמת של הטיפול רואים בדרך כלל רק לאחר תקופה של כ-3 חודשים לאחר סיום הטיפול. לאחר סיומו של הטיפול ישנם כאלה שיופיעו אצלם רגישות ואדמומיות לא משמעותיים למשך כמה ימים, אשר יחלפו במהרה. בנוסף, לאחר יום יומיים ניתן לחזור ולהתאפר כרגיל ללא שום בעיה.

 

כיצד עובד טיפול פרקטורה?

טיפול פרקטורה מתבצע באמצעות טכנולוגיה של גלי רדיו, באמצעותם של מחטים זעירות אשר מעבירות אנרגיה של חום מתחת לעור המטופל, וגורמות להגברה בייצור הקולגן. אותם תאים בעור שלא נפגעו, מאפשרים למבנה של העור להתחדש במהירות, וכך התוצאות אשר מתקבלות הם שינוי של איכות העור מן הקצה אל הקצה. מדובר על טיפול בטוח לחלוטין, אשר קיבל את אישורם של ארגוני הבריאות בכל העולם ובהם ארגון ה CE האירופאי, ה -FDA  האמריקני וכן את אישורו של משרד הבריאות כאן בארץ.

פרטים באתר: https://drglesinger.co.il/

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך בוחרים אוכל לכלבים
אם יש לכם כלב, אתם וודאי יודעים שבכדי שהוא יהיה בריא וחזק, יש צורך לדאוג שהוא יאכל את האוכל המתאים לו...
קרא עוד »
נוב 14, 2017
איך מתכננים טיול קרוואנים לחו"ל
אם תשאלו את הישראלי מה הוא הכי אוהב בעולם אין ספק כי אתם תשמעו הרבה מאוד תשובות משתנות, אך בסופו של יום...
קרא עוד »
מרץ 17, 2019
הפיכת חדר לממ"ד – לכל בית
ממ"ד זהו המקום אליו ניתן לברוח בעת הצורך. היום כבר כל בית חדש נבנה עם ממ"ד. במהלך השנים הובן שזהו דבר...
קרא עוד »
אוק 12, 2019