אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מגשי אירוח

מגשי אירוח הם דרך מצוינת להגיש אוכל באירועים כמו חתונות ומסיבות. הם יציבים, קלים לשימוש וניתנים להתאמה אישית. בנוסף, הם יכולים לשמש למגוון אירועים כמו ימי הולדת וימי נישואין. בנוסף, אירועים כמו מסיבות דורשים גם שירותים מיוחדים כמו קייטרינג והגשה. מגשי אירוח הם אלטרנטיבות מצוינות שכל אחד יכול להשתמש בכל אירוע.

סוגי מגשי אירוח

מגשי אירוח הם חלק חשוב מאוד בכל אירוע. הם עשויים לשמש באירוע הנכון ובדרך הנכונה. הם צריכים להיות מעוצבים ומדויקים, אחרת לא ניתן להשתמש בהם למטרה המיועדת להם. עיצוב מגשים טוב יכלול את התכונות הבאות: החלק החשוב הראשון בכל עיצוב מגש הוא החומר ממנו המגש מיוצר. מכל סוגי החומרים, מגשי האירוח הכסף הם הנפוצים ביותר ולכן הם בשימוש הנרחב ביותר למגשים. עם זאת, ניתן להשתמש במתכות אחרות כגון אלומיניום או נירוסטה במקום חומר זה. מגש העשוי מאלומיניום יהיה קל יותר וקל יותר לשינוע בהשוואה למגש כסף.

שנית, עיצוב פריטים על המגש, יש חשיבות לסדר הפריטים על המגש, אפשר להיות יצירתיים ולסדר את המגש במגוון צורות ודרכים.

אם למשל מדובר במגש פירות תוכלו לחתוך את הפירות בצורות שונות ולעצב בצורה יפה ומושכת. או דוגמא נוספת היא שאם המגש מכיל מתוקים תוכלו לקשט אותו ולסדר אותו במגוון מתוקים בצבעים וצורות שונות.

לסיכום, מגשי אירוח הם פריט פופולרי לאירועים ומסיבות. הם משמשים לכל מיני אירועים, החל מחתונות ועד לאירועי צדקה. אבל יש הבדל גדול בין השניים – מגשי אירוח יכולים להיעשות מחומרים רבים ושונים וניתן לעשות אותם בכל סגנון, בעוד שעוגות הן רק סוג אחד של פריט אפשר לסדר את המגש בהרכב שגם מכיל עוגות וגם מאכלים מלוחים.

לקבלת הצעת מחיר מגשי אירוח >>>

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email