אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מנעולן בדרום

"איך בוחרים מנעולן?" היא שאלה שעולה כמעט בכל בית.

מנעולנים אפשר למצוא בכל העולם, אבל יש דברים מסוימים שגורמים להם לבלוט מהשאר. למשל, בדרך כלל יש להם מוניטין טוב והם מאוד מקצועיים. זו הסיבה שאנשים בוחרים בהם כאשר הם זקוקים לשירותי מנעולן.

מנעולן יכול להיות אדם שימושי מאוד למקרה חירום

מנעולן בדרום הוא אדם המתקן את המנעולים של בניין, ולכן הוא המתווך בין בעל הבניין לבין האנשים שעובדים בו. הוא צריך להיות מסוגל לתקן כל סוג של מנעול שצריך תיקון, כגון אלו על דלתות, חלונות ושערים.

מנעולן עשוי להיעזר כאשר יש בעיות במנעול ישן או כאשר מישהו אחר פרץ לדירה. לאחר מכן, המנעולן יצטרך לפתוח את כל הדלתות, החלונות והשערים כדי לקבל גישה לכל הפריטים בפנים. לאחר שהוא פתח אותם הוא יצטרך לתקן כל נזק שנגרם להם בזמן הפתיחה.

עוד על מנעולנים

מנעולן הוא מומחה טכני המנצל את כישוריו לפתיחת וסגירת מנעולים (קראו על שירות החלפת מנעולים בבאר שבע). אפשר לקרוא לו גם אמן אומנות המנעולנות. תפקידו העיקרי של מנעולן הוא לפתוח ולסגור דלתות, שערים וכל סוג אחר של מנעול.

מנעולנים יכולים להיות נכס יקר ערך בעולם המודרני. הם טובים בלמצוא את המפתח המתאים לפתיחת כל דלת והם יכולים גם לתקן מנעולים שבורים כדי לוודא שאף אחד לא ייכנס לביתך ללא רשותך.

הרבה אנשים חושבים שמנעולנים משמשים רק לפתיחת דלתות. למעשה, הם הרבה יותר מזה. מנעולנים קיימים עוד הרבה לפני המצאת המנעולים והמפתחות והם מספקים שירותים במשך מאות שנים. הם אפילו בנו מוניטין משלהם כנותני שירות אמין, ולכן חשוב מאוד לדעת מה עושה מנעולן ואיזה סוג עבודה הוא עושה טוב. חשוב שתחברו מנעולן באזור שלכם שמספק שירות בכל שעותה יממה, כדי שיוכל לעזור לכם בעת צרה.

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email