אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

בדיקת תאונות לרכב

תאונות דרכים אינן נדירות בימינו עם יותר מ-1.5 מיליון בני אדם נפצעים או נהרגים מדי שנה בארצות הברית לבדה. אחד ההיבטים החשובים ביותר של מקרה פגיעה בתאונת דרכים הוא חוסר ההגנה שמציעה המכונית שלך. אם נקלעת לתאונת דרכים ונפצעת עקב מצב לא בטוח, ייתכן שעורך הדין שלך יוכל להגיש תביעת רשלנות. אם אתה או מישהו ממשפחתך נפגע בתאונת דרכים, פנה לעורכי הדין שלנו לקבלת עזרה משפטית. הצוות שלנו מטפל בתיקים הקשורים לתאונות תחבורה מזה שנים רבות . תאונות תחבורה הן תאונות המתרחשות במהלך תנועת רכב או מוביל רכב. אך אם זהו לא המצב ואתה כעת לקראת רכישת רכב עלייך לקרוא את המאמר הבא על בדיקת רכב לפני קניה.

כיצד מבצעים בדיקת תאונות לרכב?

ברכות מצאתם את הרכב אותו אתם רוצים לרכוש והנה הגיע השלב שתרצו לוודא האם הרכב עבר תאונות דרכים בעברו. קיימת בדיקה מיוחדת שנקראת בדיקת תאונות לרכב. שנועדה לקבוע אם הרכב היה מעורב בהתנגשות או לא. בדיקת תאונות הדרכים מתבצעת בדרך כלל במוסך על ידי מומחים אשר בדרך כלל יבצעו את השלבים הבאים: יש לבדוק בגוף הרכב שקעים ושריטות וכן חלודה. יש לרוקן את מיכל הדלק של הרכב ולבדוק אם הוא מלא עד אפס מקום. יש לבדוק את מנוע הרכב לאיתור סימני דליפות, דליפות שמן ונוזל קירור וראיות אחרות לנזק. יש לבדוק גם את המרכב התחתון לאיתור סימני נזק.

לבסוף, יש לבדוק את המכונית לאיתור כל סימני השימוש והבלאי, כגון מושבים קרועים או מלוכלכים מלכלוך. ישנן שתי דרכים לגלות אם הרכב היה מעורב בהתנגשות: אתה יכול להתקשר לחברת הביטוח או לבקש דוח בדיקת תאונות דרכים שהונפק על ידי יצרן הרכב. האחריות של. אם יש לך חששות, עדיף לפנות לחברת הביטוח שכן יש לה את דו”ח מספר האירוע.

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email