אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך לבחור קורס עיצוב גרפי? סקירה של 5 תכניות מומלצות

עיצוב גרפי הוא תחום מאוד פופולרי ויש הרבה קורסים זמינים. אבל בחירת קורס יכולה להיות קשה מאוד. ישנם סגנונות למידה שונים והבחירה כמובן תלויה בהעדפות אישיות.

עם עליית העידן הדיגיטלי, יש ביקוש למעצבים שיכולים לייצר בקלות. קורס עיצוב גרפי הוא אחד הקורסים המבוקשים ביותר שקיימים היום.

קורסי עיצוב גרפי הם דרך מצוינת ללמוד את יסודות העיצוב. הם מציעים הרבה מיומנויות מעשיות שיעזרו לכם להתחיל את הקריירה בתוך מעצבים גרפיים מוכשרים. הם גם מאפשרים לכם ללמוד איך להכין לוגו, איך ליצור אתר ואיך לעשות עיצובים מורכבים.

איך לבחור קורס עיצוב גרפי?

אם אתם מעוניינים ללמוד עיצוב גרפי, אך אינכם יודעים מאיפה להתחיל, חמשת המקומות המומלצים הללו יעזרו לכם להגיע לבחירה מושכלת.

האקריו – האקריו נחשב לאחד מבתי הספר המובילים בכל הנוגע למקצועות כניסה להייטק. באקריו תלמדו עיצוב גרפי באופן מקיף ומקצועי עם מיטב המורים המומחים בתחום. בין היתר תלמדו גם כיצד לעצב באלמנטור – כלי ידידותי לפיתוח אתרים מבלי צורך לדעת קוד.

נטקראפט אקדמי – נטקראפט אקדמי מציע מסלול של UX/UI – אם אתם רוצים לדעת איך לתכנן ממשק אינטראקטיבי למכשירי ווב ואנדרואיד, זה המקום בשבילכם!

ג’ון ברייס – ג’ון ברייס היא אחת המכללות המובילות בישראל לשיווק ומקצועות הייטק. בג’ון ברייס תוכלו ללמוד אצל מיטב המומחים בתחום. הקורס של ג’ון ברייס שם דגש על עיצוב אתרים ואפליקציות לצד יצירת לוגו, כרטיסי ביקור ועוד. בסוף הקורס תצאו עם תיק עבודות נרחב.

האוניברסיטה הפתוחה – האוניברסיטה הפתוחה מציעה לשלב לימודים גרפיים במסגרת התואר, במהלך הקורס תלמדו לעבוד עם תוכנות לעיצוב גרפי ותזכו להכין פרויקט גמר.

סטודיו 6B – אם אתם מעוניינים לעבור הסבה מהירה ולעסוק בתור מעצבים הקורס של סטודיו 6B הוא בדיוק בשבילכם. הקורס כולל התנסויות בפועל על לקוחות וילמד אתכם לעבוד עם התוכנות והמערכות הכי עדכניות. הקורס מועבר על ידי שורת מרצים משפיענים בעולם התעשייה והעיצוב.

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email