מברשות אינטרדנטליות

בתעשיית השיניים, ישנם סוגים רבים ושונים של מברשות אינטרדנטליות. מברשות אלו משמשות לניקוי השיניים והחניכיים. יש צורך גם בכלי יעיל לניקוי המברשות הללו. מברשות בין שיניים משמשות בחלל הפה לניקוי שיניים. בעבר הם היו עשויים מפלסטיק ומתכת. כיום, הם עשויים מחומרים מרוכבים שהם עמידים יותר וידידותיים לעור.

המברשת אינטרדנטלית היא מברשת שיניים אשר תוכננה במיוחד לניקוי המרווחים הבין-שיניים בין השיניים והחניכיים. המברשת פועלת על ידי הסרת רובד וחלקיקי מזון בין השיניים והחניכיים. כלי זה מכונה גם מנקה בין שיניים או מברשת בין שיניים מכיוון שהוא מנקה את המרווח בין השיניים והחניכיים, לא רק ביניהן, אלא גם בין חלקים אחרים של הפה כגון שפתיים ולשון.

מברשות אינטרדנטליות הן סוג של מכשיר דנטלי המשמש לניקוי השיניים. הם משמשים רופאי שיניים ושיננית לניקוי השיניים והסרת רובד מהשיניים. כמו כן, הן משמשות רופאי שיניים לניקוי פנים השיניים והסרת רובד. עוד, הם משמשים גם לניקוי אזורים בין שיניים כגון החלק האחורי של הלשון.

מה מיוחד במברשות אינטרדנטליות?

אם כן, מברשות בין שיניים משמשות לניקוי שיני החניכיים והלשון. הם משמשים גם ברפואת שיניים. הם יכולים לשמש גם כדי להסיר חלקיקי מזון מהשיניים. מברשות אינטרדנטליות הן הסוג הנפוץ ביותר של מכשירי שיניים המשמשים לניקוי השיניים. ניתן להשתמש בהם לניקוי והברקה של אזורים שונים בפה כגון: לשון, חיך קשה, חניכיים ושפתיים.

מברשות אינטרדנטליות הן סוג של מכשיר דנטלי המשמש לניקוי ותחזוקת השיניים אותן ניתן לרכוש בבית מרקחת קלאב פארם. הם משמשים לעתים קרובות על ידי רופאי שיניים לניקוי סביב השיניים, אך הם יכולים לשמש גם מטופלים שעברו עקירות שיניים. מברשות אינטרדנטליות הן כלי נהדר לניקוי שיניים. הם עוזרים לך לנקות את השיניים על ידי הסרת רובד וחלקיקי מזון מהשן. כמו גם משמשות גם לניקוי החניכיים והלשון.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מיגון מבנים
בשנים האחרונות, לאור מתקפות מעזה לכיוון יישובי העוטף, החליטו ראשי המועצות האזוריות יחד עם תושבי...
קרא עוד »
ספט 05, 2018
חדרים להשכרה לפי שעה
חדרים להשכרה לפי שעה יכולים לשמש זוגות אוהבים, אשר מעוניינים בזמן איכות אחד עם השני ללא שום הפרעות...
קרא עוד »
פבר 18, 2018
ניווט במבוך המשפטי: אבני בוחן מכריעות בבחירת עורך דין המקרקעין שלך
תחום הנדל"ן הוא מטריצה רב-גונית של חוקים, משא ומתן וניירת עמוסה. מהלך שגוי אחד יכול לעורר מפל של סוגיות...
קרא עוד »
אוק 23, 2023