למה כדאי להתאמן עם סט משקולות 50 קילו?

מכשירים פופולאריים בחדר כושר הינם מכשירים  לאימון באמצעות משקולות  50 קילו. טווח האימון בהם רחב מאוד כי ניתן לאמן באמצעותם קבוצות שרירים שונות. כך, יד קדמית, יד אחורית, כתפיים, גב וחזה. ניתן למצוא מתקנים שונים שעליהם ניתן לעבוד עם משקולות 50 קילו. אחד מהם הוא ספת משקולות שמעליה סטנד שעליו מותקנים מוטות במשקלים שונים. מוט אולימפי, למשל,  הוא במשקל 15 ק”ג. המתאמן שוכב על הספה ומרים או דוחק את המשקולות כלפי מעלה. מתקן אחר הוא גבוה שהמתאמן מתאמן עליו בעמידה – במקביל אליו או מתחתיו.

פלטות משקל ואבזור משלים

הפלטות מגיעות במשקלים שונים. ביניהם 50, 20, 15, 10, 5 ומשקלים קטנים יותר. ניתן להשתמש בכל זוג לחוד או לשלב ביניהם כדי ליצור את המשקל הרצוי לכל סדרת אימון. מקובל לבצע בכל אימון 3 סטים של עשר פעימות בכל סדרה. קיימות קומבינציות אחרות בהתאם לתוכנית אימונים המוגשת על ידי מאמן הכושר. אימון הדרגתי וקבוע מחזק את השרירים השונים הללו ומתאמן רציני מגביר מעת לעת את המשקל המתאים לו מבחינת היכולות. בגלל הפופולאריות שלהם השימוש במשקולות אוניברסליות אלו נפוץ בכל העולם והתוצאות עבור המתאמנים הינן טובות ויעילות בכל קנה מידה.

רכישה

ניתן למצוא סטים של משקולות 50 קילו מגוונים. בין היתר סט ארוז במזוודה הכולל גם מוט מתברג 150 ס”מ,  מוטות ידיים, כוכביות נעילה שנועדו להדק את המשקולות למוט על מנת שלא יישמטו בעת האימון ועוד. מומלץ לרכוש משקולות אלו ומכשירי אימון אחרים אצל משווק בעל מוניטין. בבעלותו אתר מושקע שבו ניתן למצוא מבחר גדול של אביזרי ועזרי אימון והכמות מסייעת לבחירה. השירות כולל ייעוץ, מחירים נוחים, הובלה ועוד.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ניווט בעולם של לימודי מקצועות בסיס באינטרנט
בעידן הדיגיטלי של היום, נוף החינוך מתפתח במהירות, ומציע הזדמנויות חסרות תקדים ליחידים לעסוק במקצועות...
קרא עוד »
מרץ 12, 2024
מה הקשר בין דלתות ובין עיצוב פנים מושלם?
עוברים דירה ורוצים להבטיח שהבית החדש יהיה מעוצב בדיוק כמו שתמיד רציתם? אם כך, כדאי שתדעו שעיצוב פנים...
קרא עוד »
פבר 09, 2017
הכנות לחג הפסח שחובה על כל אחד לדעת
המדריך לחג הפסח -משימות חשובות שתרשמו לעצמכם קודם הפסח חג פסח מתקרב ויש לשים לב לפרטים רבים חשובים...
קרא עוד »
פבר 03, 2021