עיסוי באבנים חמות

עיסוי הוא שירות פופולרי מאוד בעולם. מיליוני אנשים ברחבי העולם משתמשים בו מדי יום. הסיבה לפופולריות הזו היא שעיסוי הוא דרך יעילה להפיג מתחים, לשפר את הבריאות ולגרום לך להרגיש נינוח. עיסויים משמשים גם כסוג של טיפול בסוגים רבים של מחלות כגון כאבי גב, דלקות פרקים וכאבי ראש.

עיסויים הם צורת טיפול פופולרית בקרב אנשים בכל רחבי העולם. הם יכולים לעזור להקל על מתח, לשפר את הבריאות שלך ולגרום לך להרגיש יותר בנוח. מטרת פעולת העיסוי היא טיפול בשרירים, מפרקים ורקמות רכות אחרות. העיסויים שנעשים בגוף משמשים להקלה על כאבים ומתח וגם להגברת זרימת הדם.

מהו עיסוי באבנים חמות?

עיסוי באבנים חמות הוא סוג של עיסוי המשתמש באבנים חמות להפעלת לחץ על העור. האבנים מחוממות ומונחות על העור, לרוב בתנועות סיבוביות. תהליך העיסוי נעשה באמצעות שימוש באבנים מחוממות שמשפיעות במיוחד על הגוף, בכך שהן עוזרות להפיג מתח, מרפות שרירים ומפחיתות כאבים.

עיסוי באבנים חמות הוא צורת עיסוי פופולרית מאוד. הטכניקה כוללת החלת חום על העור וזאת על ידי הנחת אבנים חמות על העור. במקרה זה, זה נעשה מתוך מטרה בראש – להמריץ את זרימת הדם לאזור בו מניחים את האבנים. עיסוי מסוג זה מבוצע על הגב והצוואר בדרך כלל. יש מקרים בהם המטפל מעסה את גופו של המטופל בעזרת פד מחומם תוך הפעלת לחץ וחום על העור, כשעל אזורים אחרים בגוף מונחות האבנים החמות.

עיסויים באבנים חמות במתחם ספא

עיסויים באבנים חמות הם טיפול פופולרי מאוד בספא. במתחמי ספא רבים קיימת מסורת עתיקה של עיסוי באבנים חמות, מסורת זו עברה לאורך הדורות והפכה לחלק מהתרבות שלנו. אנחנו לא צריכים לחשוב על עיסויים אלה רק להרפיה, כיוון שהם משמשים גם לטיפול במחלות ומצבים שונים כמו כאבי גב, כאבי צוואר, דלקות פרקים וכאבים אחרים.

קבעו טיפול בספא ברחובות >>>

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
לחופשה משפחתית מושלמת? השכירו קרוואן
אין דבר מהנה יותר מחופשה משפחתית. ישנם אנשים אשר יעדיפו לצאת לחופשה משפחתית במלון מפנק בחוץ לארץ או...
קרא עוד »
דצמ 24, 2018
הבנת ציוד בית כנסת וספרי תורה
כסמכות במנהגים ובממצאים דתיים, אני מציעה תובנות לגבי משמעות הציוד לבתי הכנסת ולספרי התורה הנערצים....
קרא עוד »
פבר 21, 2024
חישוב ציוני הפסיכומטרי – הרגעים המרגשים אחרי המבחן
עוד לפני חישוב ציוני הפסיכומטרי, הרגע שאחרי המבחן זכור לרבים כרגע של נפילת מתח. הלחץ הגדול שהצטבר...
קרא עוד »
נוב 11, 2020