אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

עונת האירועים בפתח: אלו האטרקציות שישדרגו את האירוע שלכם

יריית הפתיחה כבר נורתה ואירועי הקיץ מציצים מעבר לקנה, לאחר שנתיים של קורונה בהן המעטנו בבילויים ויציאות, המרחבים פתוחים, השמים כחולים וכך גם שפע ההצעות לאטרקציות שישדרגו את האירוע שלכם – הכירו את האטרקציות החמות באירועי הקיץ, בפסטיבלים, ברשויות, בארגונים ובאירועים פרטיים.

 

תיאטרון רחוב

הצגת תיאטרון המתרחשת במרחב הציבורי עם שחקנים המסתפקים בתלבושת אחת, כשעיקר ההצגה באה לידי ביטוי ביכולות הגופניות של השחקנים כמו שירה, ריקוד ותנועה. תיאטרון רחוב מספק קשר ישיר ובלתי אמצעי לציבור הצופים והנגישות שלו אהובה על העוברים והשבים שמתעכבים לצפות בהצגה, ללא תשלום. 

 

תיאטרון האורות

מופעי אור מרהיבים בשילוב תיאטרון ומחול באמצעות דמויות מוארות המוסיפים יוקרה וזוהר לכל אירוע ומותירים את קהל הצופים מהופנט וסקרן. 

 

מופעי קרקס

בין אם מדובר באירוע חברה או באירוע פרטי, מופעי קרקס לאירועים תמיד מספקים את הסחורה. ניתן להזמין מופע שלם וניתן גם להסתפק באלמנטים בודדים מהמופע. דמיינו את התכונה והעניין שמייצר פסל אנושי העומד בקבלת הפנים עם ההורים לפני הגעת החתן והקלה. 

 

דמויות שטח ולהטוטנים

ערבי גיבוש במקומות העבודה הפכו לשגרה ברוכה אולם גם הם נצמדו לקונספט הקבוע של ארוחה וסטנדאפיסט. במקרים אלו, הטמעת דמויות שטח ולהטוטנים בזמן קבלת הפנים תשדרג את האירוע, תצחיק את העובדים ותשאיר טעם של עוד. 

 

לסיכום

היתרון של אטרקציות אלו הוא במקוריות ובייחודיות שלהן שכן, הן פחות נפוצות באירועים פרטיים או עסקיים, אולם עונת הקיץ שבורכה באירועים ומשוועת לחדשנות ומקוריות היא זמן מצוין להתחיל.  טוויסט ליום השתלמות, יום הולדת לבן ה-10, פסטיבלים, מופעי חוצות, ועידת עסקים או חגיגה בשוק, כולם ישודרגו באמצעות אטרקציות אלו שישתלבו בהרמוניה בקונספט הכללי.

 

Share this post

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email