אנשור

אנשור, הינו מזון ייעודי נוזלי העשיר בחלבון ובקלוריות, בעל ריכוז קלורי גבוה (1.5 מ"ל) אשר יכול לשמש כהשלמה תזונתית או כתזונה מלאה. מה עוד כדאי לכם לדעת על אנשור ואיך תוכלו לקבלו עד פתח ביתכם?

אנשור 

אנשור הוא משקה איכותי, מזין ובריא ביותר, אשר מספק לגוף חומרים מזינים ובריאים העשירים בחלבון ובקלוריות בריכוז גבוה. אנשור פלוס, מכיל 24 ויטמינים ומינרלים חיוניים חומצות שומן אומגה 3 ו 6 ופרהביוטיקה מסוג FOS.

יתרונות אנשור 

האם אתם מקבלים מספיק חלבון בתזונה שלכם? למרות שאתם עשויים להקפיד על צריכת הקלוריות, הסוכר והמלח שלכם, אתם צריכים גם לוודא שאתם בולעים מספיק חלבון. 

חלבון זה, הנקרא אנשור, הבא גם כנוזל בטעמים שונים ומעולים, ממלא תפקיד מפתח ביצירה ובתחזוקה של כל תא בגופנו. זה מתדלק את התאים שלנו ומפעיל את הגוף שלנו.

כמה חלבון הגוף צריך? 

צריכת חלבון אנשור חשוב לאנשים בריאים ולא בריאים, לצריכה יומיומית. צריכת חלבון יומית, משחקת תפקיד בשמירה על התאים שלכם ומחזיקה אותם במצב טוב והיא צריכה להיות חלק מתוכנית התחזוקה הבריאותית היומית שלכם.

ממה זה מורכב? 

חלבון מורכב מחומצות אמינו, המכונה בדרך כלל אבני בניין של הגוף, מכיוון שהן מחוברות בשרשראות ארוכות. הוא גם נחשב ל"מאקרונוטריינט", כלומר אתם צריכים כמויות גדולות יחסית שלו כדי להישאר בריאים.

איזה טעמים יש לאנשור 

תחליב הויטמינים של אנשור בא בטעמים שונים וחדשים שמתאימים לכל אחד ואחד. בין אם אתם רוצים אנשור בטעם שוקולד, שקדים, בננה או כל טעם אחר שיגרום לכם לשתות יותר חלבון, תוכלו כמובן למצוא בחברה המעולה המספקת את המשקאות הבריאותיים הללו. אז קחו אנשור וחזקו את גופכם.

> קבלו מחירים מיוחדים של מוצרי ספיגה למבוגרים

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ריהוט משרדי
אם לאחרונה אתם מתחילים לחוש בכאבי גב עזים, כאבי מרפקים או כאבי ראש, כאבי צוואר או תחושת אי נוחות כללית,...
קרא עוד »
יונ 05, 2018
טיפולי שיניים בטורקיה
לטורקיה מוניטין עולמי בנוגע לטיפולי שיניים והשתלות שיער. אנשים שמעו גם מחברים או מכרים שכלל הטיפולים...
קרא עוד »
פבר 22, 2021
מה תפקידו של לוכד נחשים
אף אחד מאיתנו לא רוצה לגלות שבין הרגליים שלו או קרוב אליהן, זוחל לו נחש. כולנו מכירים את הסיפורים, בין...
קרא עוד »
נוב 29, 2020