כלבים שעושים טוב

כל ילד בשלב מסוים, מתחנן להוריו לגור כלבים. כהורים, אנחנו לא יכולים שלא לחשוב על כל המטלות הנוספות וההתחייבויות הכספיות הנלוות לבעלות על חיית מחמד. אבל האם ידעתם שזה באמת יכול להועיל לבריאות ולהתפתחות של ילדיכם?

כלבים שעושים טוב 

 לכבוד יום הילדים וחיות המחמד הלאומי, אנו חוקרים את היתרונות שיש לילדים שגדלים עם כלבים שעושים טוב. הרשימה יכולה להימשך עוד ועוד, אז הנה רק כמה ממנה:

שיעור לחיים ב"אחריות אישית" 

מחפשים הזדמנות ללמד את ילדכם שיעור חשוב בחיים? טיפול ביצור חי, שונה מאשר אחריות על פריקת המדיח למשל. מהליכה, רחצה, האכלה ואיסוף אחרי הכלב – כל אלו הן המשימות שילדכם יכול לעשות עבור חיית המחמד הביתית.

ילדים שגדלים עם כלבים בריאים יותר 

מחקרים אחרונים הקשורים בבריאות ילדים, הגיעו למסקנה שלילדים שחיו עם חיות מחמד (אך במיוחד עם כלבים) במהלך שנת חייהם הראשונה, הייתה להם למעשה מערכת חיסונית טובה יותר מאלה שלא. 

הם מאמינים שחשיפה לכלבים, עשויה להגביר באופן חיובי את ההתבגרות של המערכת החיסונית שלהם במהלך הינקות. בנוסף, כשהם אכן חלו, הם נזקקו לקורס אנטיביוטי קצר יותר בהשוואה לילדים שלא חיו עם חיות מחמד.

אלרגיות 

מחקר מצא שילדים בעלי נטייה לבעיות נשימה (לפחות אחד ההורים סבל מאלרגיות בדרכי הנשימה או אסטמה), נוטים הרבה פחות לפתח בעיות דומות אם יש להם כלב בבית. הם גילו שחשיפה מוקדמת לכך היא המפתח. 

לילדים שהיה להם כלב אחרי השנה הראשונה ללידה, לא היו יתרונות בריאותיים נוספים. עובדות אלה מעידות מעל לכל ספק, על המשמעות הרבה שיש לכלבים בעזרה לילדים עם צרכים שונים שלא תמיד הרפואה הסטנדרטית יכולה לספק להם.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
השכרת כינור
כינור הוא כלי מיתר בעל ארבעה מיתרים. זהו אחד הכלים הפופולריים בעולם ונמצא בשימוש במוזיקה קלאסית מאז...
קרא עוד »
אוק 08, 2022
לימודי תטא הילינג – למי זה יכול להתאים?
בטרם אנחנו בוחרים להירשם אל קורס לימודים בתחום מסוים, באופן טבעי אנחנו נשאל ונברר האם התחום מתאים...
קרא עוד »
אוק 17, 2021
אל תוותרי על צילום מקצועי של בוק הריון בטבע
את בהיריון וחושבת איך תוכלי לזכור את התקופה הזאת? רוצה לעשות הכול כדי לא לשכוח כל שלב בגדילת הבטן...
קרא עוד »
יול 12, 2018