אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

פוליש רצפות – לנקות כמו חברת ניקיון 

חולי ניקיון? אוהבים שהבית שלכם נוצץ? מנקים חלונות ורהיטים כל יום? אם כן, המאמר הזה מיועד עבורכם. כאן תוכלו ללמוד איך לנקות את הבית שלכם כמו חברת ניקיון והאם ניתן להגיע לרמת ניקיון מושלמת כל כך גם בלי להזמין שירותי ניקיון.

ניקוי יסודי – מתי צריך את זה?

במקרים רבים נוצר צורך לערוך ניקיון יסודי בבית או במשרד ולא תמיד יש מי שיעשה את זה. הצורך בניקיון כזה יכול להיות אחרי שיפוצים בבית, אחרי צביעת קירות מחודשת, בסיום בנייה של חלל במבנה או כל דבר דומה. הפירוש של ניקיון יסודי הוא ברור – ניקוי כללי של כל הרהיטים, הברקת זגוגיות החלונות, איבוק רציני של השטיחים, ניקוי חדרי שירות ומשטחי שיש וכמובן שטיפת הרצפות. לקריאה אודות ניקוי רצפות בצפון

פוליש רצפות – לנקות כמו חברת ניקיון

המושג פוליש רצפות מתקשר באופן אוטומטי להזמנת חברת ניקיון, אך זה ממש לא חייב להיות ככה. ניתן בהחלט לערוך ניקיון פוליש יסודי גם מבלי להיעזר בשירותיהם של חברות הניקיון למיניהן. מה שכן, יש ללמוד היטב את שיטות הניקיון המומלצות וכמובן שחשוב להקפיד על שימוש בתכשירי ניקיון איכותיים ובאביזרי ניקיון מתאימים. כך תוכלו להצליח באמת להגיע לתוצאה המושלמת שמתקבלת לאחר ביצוע ניקוי על ידי חברת ניקיון מקצועית.

האם חייבים להזמין שרותי ניקיון?

כאמור, לא ממש חייבים להיעזר בשירותי ניקיון מקצועיים לצורך ביצוע ניקיון יסודי, אך זה בהחלט צעד מומלץ. חברת ניקיון מגיעה עם כל הכלים הנדרשים, מצוידת בתכשירים המתאימים ועושה לכם את העבודה על הצד הטוב ביותר. כמובן שזה יקרה רק אם תזמינו חברת ניקיון אמינה ומקצועית ותבחרו אותה לאחר בירור רציני וקבלת המלצות טובות מלקוחות קודמים. למידע נוסף בנושא שירותי פוליש

Share this post

גלילה לראש העמוד