חנות חשמל יד שנייה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

חנות חשמל יד שנייה מומלצת ביד רמב"ם

כשאנחנו ניגשים לקנות מוצרי חשמל, ברוב המקרים הכוונה שלנו היא לקנות מוצרים חדשים. אנחנו מעדיפים להשקיע את מיטב כספנו בשביל לקנות מוצר חדש, מהניילון, מתוך הנחה, לא מוטעית לגמרי, שעדיף להשקיע במוצר חדש מאשר במוצר משומש, מאחר והוא יחזיק מעמד זמן רב יותר. 

העניין הוא, שלא תמיד זה הכרחי. נכון שמוצר חדש אין לו בלאי, הוא מגיע עם אחריות, ובדרך כלל, בהנחה ומדובר ביצרן מוכר ונחשב, אז המוצר יהיה איכותי, אך אנחנו בהחלט יכולים לרכוש גם מוצר משומש ועדיין ליהנות ממנו, בצורה לא פחות טובה, בדקו תנורים וכיריים יד שנייה. אנחנו יכולים לקנות מוצרי חשמל יד שנייה והם ישרתו אותנו לא מעט זמן לצרכים שונים. 

כך למשל, אנחנו יכולים לקנות מוצרים יד שנייה רלוונטיים בחנות חשמל ביד רמב"ם, אשר משווקת מוצרים יד שנייה ברמה גבוהה. מדובר במוצרים שיכולים להתאים הן לצרכים פרטיים והן לצרכים עסקיים. הכל על פי הבחירה שלנו. 

למה משתלם לקנות מוצרי חשמל יד שנייה?

ישנן סיבות שונות מדוע משתלם לפנות אל חנות חשמל יד שנייה ביד רמב"ם ולקנות שם מוצרים לבית ולעסק. 

ראשית, מדובר בחנות המשווקת אך ורק מוצרים איכותיים, מוצרים ברמה גבוהה אשר יכולים להחזיק מעמד זמן רב ולשרת את הלקוחות בנאמנות. 

שנית, אפשר לקבל הסברים מלאים ומפורטים על כל מוצר וכמובן שירות מלא בכל מה שנדרש ורלוונטי על מנת להשתמש במוצרים השונים. 

שלישית, מוצרים יד שנייה יכולים להחזיק מעמד זמן רב > היכנסו לאתר אאוטלט 54 ותבינו על מה מדובר. לעיתים העובדה שהם נמכרים כמשומשים, לא בהכרח אומרת שהשתמשו בהם, אלא שהלקוח שרכש אותם ראשון, לא בהכרח השתמש בהם או החליט לוותר עליהם זמן קצר אחרי הרכישה ולכן לא נוצר להם בלאי משמעותי ואפשר להמשיך ולהשתמש בהם זמן רב. 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד