מנטליזם פסיכולוגי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מנטליזם פסיכולוגי

מנטליזם נתפס כמו משהו על חושי, לא טבעי, לא מוסבר ולא מדעי. לעומת זאת, פסיכולוגיה היא מדע הנפש, משהו שנבדק, נחקר ונתפס כקיים, בכלים מדעיים. אז מהו, אם כן, השילוב המפתיע, מנטליזם פסיכולוגי. האם זה קסם? האם זה מדע? האם יש כאן יכולת על חושית? קבלו כמה עובדות מפתיעות על מנטליזם פסיכולוגי. הסוד שמאחורי המופעים העל חושיים נחשף. 

המוח שלנו רוצה להאמין – זו עובדה 

במובן מסוים, מנטליזם פסיכולוגי דומה לזריזות ידיים של קוסם, אלא שכן הלהטוט מתרחש במוח, במחשבה. המוח שלנו רוצה להאמין והוא ממלא פערים במציאות, על ידי הסברים אלטרנטיביים. כאשר קוסם מעלים מטבע, אנחנו יודעים שזה לא אמיתי. אבל למרות זאת, המוח רוצה להאמין שיש כאן קסם של ממש. זה עובד גם כאשר אמן מחשבות מבצע קריאת מחשבות. 

סוגסטיה וטלפתיה – שילוב מפתיע 

סוגסטיה זו היכולת להשפיע על אחרים ולפעמים אפילו על עצמנו. טלפתיה זו היכולת להטיל השפעה מסוימת על אנשים שנמצאים במצב שהוא לא בדיוק עירנות ולא בדיוק שינה. השילוב בין סוגסטיה לבין טלפתיה מאפשר לאמן חושים במרכז ליצור מופע שמתבסס על מנטליזם פסיכולוגי. זה לא רק פסיכולוגיה, זה לא רק טלפתיה, זו לא רק השפעה שנקלטת בחושים באופן לא מודע. זה שילוב של כל זאת, ועוד הרבה יותר. 

אמני זיהוי שפת גוף – שקר או אמת 

מנטליסטים הם במידה רבה אמנים בקריאת שפת גוף. הם יודעים לזהות סימנים זעירים שבזעירים, בהבעות הפנים. הם מומחים בקריאת שקרים וזיהוי טון דיבור. על ידי איתות של שפת הגוף מאנשים בקהל ועל ידי שילוב של שתילת רמזים, שתילת רעיונות וטכניקות נוספות, נוצרת הופעה שמורגשת ונראית כמו קריאת מחשבות קסומה או טלפתיה על חושית.

Share this post

גלילה לראש העמוד