מערכת ישיבה לגינה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מערכת ישיבה לגינה

המזג האוויר הישראלי הוא חמים במשך מרבית השנה, ולכן אין דרך טובה יותר לנצל את השמש והבריזה הנעימה מאשר לשבת בגינה בנוחות עם ספר, כוס יין משובח או אפילו סתם לשבת ולהתמוגג מהילדים שמשחקים בחצר. אוויר פתוח תורם רבות להרגשה הכללית, אז למה לא למקסם את ההנאה בישיבה בחוץ עם מערכת ישיבה לגינה שהיא גם איכותית, גם נוחה וגם מעוצבת?

כדאי לדעת כי קיימים סוגים שונים ומגוונים של מערכות ישיבה לגינה, וכדי לדעת כיצד לבחור את מערכת הישיבה הטובה ביותר לביתכם ריכזנו מידע שיסייע לכם בכך.

מערכת ישיבה לגינה – מתאימה רק לגינה?

למרות שההגדרה של מערכת ישיבה היא מערכת ישיבה לגינה, מערכות ישיבה איכותיות יכולות להתאים גם לחללים פתוחים קטנים יותר כמו מרפסות לדוגמה. כך למעשה ניתן להציב מערכת ישיבה נוחה ומפנקת גם במרפסות פתוחות או סגורות, כיוון שמערכת הישיבה מורכבת מחומרי גלם חזקים העמידים גם בפני מפגעי מזג אוויר שונים.

עבור מרפסות וחללים חיצוניים קטנים מומלץ לבחור מערכות ישיבה ייעודיות הכוללות 2-3 מקומות ישיבה, וכן שולחן קטן ומעוצב המשתלב נהדר עם עיצוב הכיסאות. למרפסות עם שטח גדול יותר ניתן להציב מערכת ישיבה הכוללת סט של ספה וכורסאות עם ריפוד רך ונעים, אליהם ניתן צרף גם שולחן קטן ופרקטי. 

אילו סוגים של מערכות ישיבה לחללי חוץ ניתן למצוא?

היצע מערכות הישיבה לגינה הוא עצום ומגוון, כך שכל משפחה יכולה לבחור לעצמה את פינת הישיבה האידיאלית והטובה ביותר מבחינת גודל, מיקום, סוג חומר הגלם ממנו מורכבת מערכת הישיבה, עיצוב וכו'. כיוון שמערכות הישיבה נמצאות לרוב בשטח פתוח החשוף לרוחות, גשמים, אבק ושמש החומרים מהם עשויות מערכות הישיבה יהיו עמידים בהתאם, ולכן ניתן למצוא מערכות ישיבה לגינה ממתכת, ראטן, עץ, אלומיניום, פלסטיק ועוד.

כיצד לבחור את מערכת הישיבה האידיאלית עבורכם?

הבחירה במערכת ישיבה אידיאלית לחלל החיצוני של הבית צריכה להיות על פי הצורך העיצובי, וכן בהתאם לצורך הפרקטי של דיירי הבית. גרין ריהוט גן מציעים מבחר גדול של פינות ישיבה איכותיות ומעוצבות.

 

Share this post

גלילה לראש העמוד