אוכל לכלבים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

אוכל לכלבים – לבחור את הטוב ביותר עבור החבר הכי טוב שלך

אם אתם מחפשים את המזון הטוב ביותר עבור הכלב שלכם, המאמר הבא נכתב עבורכם!

מספר טיפים אשר יעזרו לכם לבחור את האוכל המתאים ביותר עבור הכלב שלכם

  • בחירת אוכל לפי מותג – בחירת כל מוצר על פי מותג יכולה להיות שנויה במחלוקת, מפני שפעמים רבות מותג הופך למותג לאו דווקא בגלל שמדובר על מוצר איכותי וטוב, אלא בגלל מכונה שיווקית משומנת היטב. יחד עם זאת, ברוב המקרים, ובמיוחד כאשר מדובר על מותגים אשר קיימים עשרות שנים, כאשר אתם בוחרים במותג אתם יודעים שאתם מקבלים ניסיון, ידע ומקצועיות. לכן, אם אתם רוצים לחסוך לעצמכם כאב ראש רב בעת בחירת מזון עבור הכלב שלכם, אתם יכולים לצמצם את האפשרויות שלכם לבחירה מתוך מותגי אוכל לכלבים בלבד.
  • בחירת אוכל לפי רשימת הרכיבים – נכון, הטיפ הזה אולי יישמע לכם יותר מדי מובן מאליו, אבל האמת היא שללא מעט אנשים אין שמץ של מושג כיצד לקרוא רשימות רכיבים (אם הם בכלל טורחים לעשות את זה מלכתחילה). כמו עם מוצרים לבני אדם, גם מזונות המיועדים עבור כלבים כוללים רשימת רכיבים המסודרת בצורה המעידה על כמות הרכיבים במוצר. ככל שהרכיב מופיע קרוב יותר לתחילת הרשימה של רכיבי המוצר, ככה יהיה יותר ממנו במוצר. לכן חשוב שתיקחו בעירבון מוגבל את ההבטחות שמוצגות בחזית המוצר, ותקפידו לקרוא את רשימת הרכיבים כהלכה.
  • בחירת מזון לפי גודל הכלב – אחד מן הגורמים אשר משפיעים יותר מכל על בחירת מזון איכותי עבור הכלב שלהם הוא ממדי הכלב. לדוגמא, אם יש לכם כלב קטן שלא אוכל הרבה, חבל שתרכשו שק מזון ענקי שיעמוד בבית במשך חודשים ארוכים, ושעלול אפילו להתקלקל.

> מידע מקצועי והמלצות נוספות ניתן לקבל באמצעות אתר https://mhaim1.com!

Share this post

גלילה לראש העמוד