מדבקות קיר לילדים
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

מדבקות קיר לילדים

פעם מדבקות שימשו בתור עזרי לימודים או בתור משחק ושעשוע לילדים. כיום, סוג מיוחד של מדבקות יכול להיות מחולל של אווירה נעימה, נינוחה ולפעמים מפתיעה, בבית, בגן או בבית הספר. את התוצאות הטובות אפשר להשיג על ידי בחירת מדבקות קיר לילדים, באווירה חינוכית, עם סמלים יהודיים או מסורתיים, עם שילובי עיצובים אוניברסליים, יפים ומושכים את העין. נסביר איך כדאי לבחור אותן ומדוע טוב להקפיד על הדבקה נכונה.  

איך לבחור מדבקות קיר לילדים

ניתן להצביע על כמה דרכים נפלאות, שיעזרו לבחור מדבקות קיר לילדים:

  1. הסביבה – הגדירו האם אתם רוצים מדבקות שמתאימות לסביבה ביתית או שאתם זקוקים למדבקות באווירה יותר לימודית או חינוכית. מדבקות מהסוג השני יתאימו מאוד לגנים או לבתי ספר. 
  2. הגודל –מדבקות מגיעות בגדלים מגוונים. הגדירו עד כמה אתם רוצים שמהדבקה תהיה גדולה ובולטת לעין. 
  3. צבעים – הצבעוניות של המדבקה משפיעה מאוד על האווירה שנוצרת. הגדירו אילו סוגים של צבעים אתם מעדיפים ועד כמה אתם רוצים אותם חמים, קרים או מעורבים. 
  4. גיל הילדים – לצד מדבקות שמדברות בעיקר אל ליבם של הילדים הקטנים, ניתן למצוא מדבקות קיר לילדים שמתאימות לילדים גדולים יותר וכן מדבקות או ציורי קיר לפעוטונים.
  5. איכות – חשוב מאוד לבחור מדבקות באיכות גבוהה. כלומר, אלה פתרונות שנתפסים היטב על גבי קירות, חלונות או משטחים אחרים. איכות גבוהה ניכרת היטב בתוצאה הסופית, איכות הציורים, הצבעים וכל יתר האלמנטים. 

שימו לב להדבקה נכונה 

לאחר שאתם מזמינים לבית אל לגן הילדים שלכם מדבקות קיר לילדים, שימו לב להוראות ההדבקה. כאשר תקפידו ליישם את המדבקות על פי ההוראות, האחיזה עם המשטח תהיה אופטימלית. יתרה מכך, לא ייווצרו "גבעות" או בועות מתחת למדבקה. 

 

Share this post

גלילה לראש העמוד