ייבוא כלבים לישראל

ייבוא כלבים לישראל

בלא מעט בתים בישראל מגדלים כלב, אפילו שניים. אולם מה קורה כשאתם רוצים לייבא כלב טהור גזע עם אילן יוחסין לתפארת מחו"ל? כאן נכתוב על ייבוא כלבים לישראל.

מה קורה לפני הטיסה?

יש הרבה מה לעשות לפני ייבוא כלבים לישראל. קיימת בירוקרטיה רבה. יש לדאוג לרישיון ייבוא, השתלה של שבב, טיפולים להם הכלב נדרש כמו חיסון נגד כלבת, הוצאה של תעודת בריאות, ושלל אישורים אחרים.

משרד החקלאות הישראלי ורישיון

משרד החקלאות הישראלי קבע שיש לקבל רישיון בכדי לייבא את הכלב לארץ. את הרישיון תקבלו מהשירותים הווטרינריים השייכים למשרד החקלאות.

מדובר בכלבים בני ארבעה חודשים לפחות, הם חייבים לקבל חיסון נגד כלבת, טיפול נגד תולעים ובדיקות דם. מלאכה זו מוטלת על הווטרינר הממשלתי בארץ המוצא.

כאן זה לא מסתיים

זאת ועוד, הווטרינר חייב להנפיק תעודת בריאות עליה הוא חותם, זאת עשרה ימים לפני הגעת הכלב לארץ. בנוסף יש עוד הרבה מאוד אישורים אחרים שיש להשיג.

מה קורה בזמן הטסת הכלב?

כאשר תגיעו לשדה התעופה של מדינת המוצא, הטרמינל שלכם יהיה טרמינל קרגו, שם יהיה עליכם למצוא את עמיל המכס של חברת התעופה המטיסה את הכלב.

יבקשו מכם להציג את כלל האישורים הרלוונטיים והמסמכים שהוזכרו בפסקאות הקודמות. כמו כן יהיה עליכם להציג הן את הכלב ואת הכלוב אליו יוכנס בזמן הטיסה.

מהו גודל כלוב ההטסה?

על כלוב ההטסה להתאים לגודל הכלב על מנת שיחוש בנוח במהלך הטיסה. אין להביא כלוב העשוי מרשתות או כלוב על גלגלים. נשמע מורכב? כאשר תגיעו לארץ תבינו שכאן עוד יותר מסובך.

לכן מומלץ לפנות לגורם הרלוונטי העוסק בתחום הטסת כלבים וייבוא כלבים לישראל, שיהיה אחראי על כל הנ"ל עד שתתאחדו עם חברכם החדש.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מאמן כושר אישי לילדים – מתי ילדים צריכים להתחיל לעבוד על הכושר שלהם?
עם השנים, אנחנו יכולים לראות פרדוקס מסוים, מצד אחד, פחות ילדים עושים ספורט. זה ידוע. אם בעבר אחר...
קרא עוד »
מאי 10, 2017
רשתות לחלונות קבועים
לאור החשיבות הרבה של רשתות ליתושים בכל בית, מתקינים רשת זו בכל סוגי החלונות. כאשר מדובר בחלונות...
קרא עוד »
יונ 21, 2021
למה זר ורדים אדומים נחשב רומנטי
זר ורדים אדומים נחשב מאז ומעולם לאחת המתנות הרומנטיות ביותר שגבר יכול להעניק לאישה. מעבר לכך שמדובר...
קרא עוד »
אוק 23, 2019