שבת בר מצווה – כל הסיבות להביא אמן חושים דתי לאירוע

אומן חושים

בר המצווה נחגג בהתאם למסורת היהודית בגיל 13. טקס בר המצווה ביהדות הוא אותו טקס שמציין את המעבר של הילד לשלב הבוגר של חייו וככזה הוא מצווה לקיים את המצוות שמוטלת על כל יהודי.

טקס ומסיבת בר המצווה

נהוג לחלק את הטקס לשני חלקים. בחלק הראשון, חתן בר המצווה מניח את התפילין. החלק השני של הטקס יעשה ביום שבת (החלק הראשון יהיה באמצע השבוע) ובו הנער יעלה לתורה, יקרא בתורה ולאחר מכן זורקים עליו סוכריות, מברכים אותו וממשיכים במסיבה של שבת בר מצווה. מסיבה אליה מוזמנת לעיתים המשפחה והחברים של הנער. ניתן להחליט על שבת בר מצווה באולם מיוחד בבית הכנסת או בבית. כיוון שמדובר על אירוע כה מיוחד וחגיגי רוב ההורים מחליטים להזמין אמן חושים דתי לאירוע, זמר, להקת מתופפים חסידית או כל מופע בידורי אחר שמתאים למסיבה ולטעמו האישי של הנער.

הפקה נכונה של שבת בר מצווה

אם החלטתם שאתם מעוניינים להזמין אמן חושים דתי לאירוע בר המצווה שלכם או כל אמן אחר, חשוב שתתחילו בתהליך ההפקה של שבת בר מצווה רק לאחר שאתם מבצעים את הצעדים הבאים:

  1. מיקום – תמיד יש לוודא שאותו אמן חושים דתי יכול להגיע למיקום הגיאוגרפי בו אתם מחליטים לערוך את המסיבה.
  2. כשרות – תמיד יש לוודא שאותו אמן או אמנים אותם אתם מתכננים להזמין הם אמנם דתיים שמכירים ומנוסים בכל הקשור אל ההווי הדתי.
  3. ניסיון וותק – יש לוודא שאותו אמן אותו אתם מזמינים הינו בעל ניסיון וותק בכל הקשור אל מופעים אל מול המגזר הדתי. אם יש לכם אפשרות לבחור אמן דתי, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא ידע כיצד לדבר ולהתייחס אל הקהל הדתי וזאת משום שמדובר על אותו הווי.
  4. תקציב – תמיד יש לקבוע מהו התקציב שלכם לאירוע שבת בר מצווה ומה הסכום אותו אתם מייעדים להופעת האמן אורח. לאחר מכן, יש לוודא שיש התאמה אל מול האמן.

אמן חושים דתי לאירוע – היתרון

אם אתם מעוניינים להזמין אמן חושים לאירוע שבת בר מצווה תוכלו להיות בטוחים שאמן חושים דתי הוא אמן שפועל לפי כל חוקי ההלכה ובהתאם לדרישותיהם של הרבנים. למעשה, זהו הדבר החשוב ביותר והסיבה העיקרית שמובילה את האוכלוסייה הדתית ואוכלוסיות מעורבות להחליט להזמין אך ורק אמנים מהקהילה שלה, כלומר אמנים דתיים. יש לקחת בחשבון שהאירוע מתרחש בשבת ואמן דתי יקפיד על כך שלא יהיה מצב של חילול שבת.

בנוסף, אמן חושים דתי תמיד יתכנן תוכנית קסמים,להטוטים ותרגילי טלפתיה המתאימים ספציפית  לקהילה הדתית והכל תוך כדי מתן תשומת לב לחתן בר המצווה.

 

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אוהלים ממוזגים בצפון למשפחות
אין כמו לעשות טיול או קמפינג מטורף יחד עם כל המשפחה. לא תמיד אנחנו מעריכים את זה, אבל כדאי לזכור...
קרא עוד »
מרץ 13, 2022
הכול על חיבור האינטרנט המודרני שדרוש לכם
אם יש משהו שכבר הפך להיות חלק מהחיים שלנו ושלגביו אין בכלל ספק, זה האינטרנט. מעבר לכך שכל אחד מאיתנו...
קרא עוד »
אפר 21, 2016
הפרת הסכם – קווים לדמותו
במקרים בהם אנשים חותמים על הסכם, למשל הסכמים להלוואה, הסכם ממון בין שני בני זוג, חוזה עבודה ובמקרים...
קרא עוד »
יול 06, 2021