פריטי אמנות, האם כולם בעלי ערך?

הערכת אמנות

אומנות הוא התחום שאולי הכי קשה למקד אותו מבחינת סוג ספציפי, כי ישנם כל כך הרבה רבדים וגוונים של אומנויות, יוצרים, סוגים, ותחומים. ולכן לא כל פריט ניתן להעריך בצורה מדויקת. צילום, פיסול, ציור או כל הנושאים השונים האחרים של אומנות הם מאד אישיים ולכן כל אומן העומד מאחורי היצירה שלו לא תמיד מעוניין להיחשף.

לתחומי האמנות השונים יש ייחוד משלהם ולכן גם כל אומן בעל התבטאות אחרת ולא כולם אפילו רוצים להיות מזוהים או גלויים, עניין שאולי נשמע שולי אבל מקשה את הערכת הפריטים. אך כל הנושא הזה מוביל אותנו אל בעלי המקצוע הכי מוערך – הערכת אמנות.

הערכת אמנות

כמה באמת שווה תמונה אחת?

התעוררתם בבוקר והסתכלתם על הקיר? יש מצב שלא שמתם לב אולי אתם לא מודעים לכך אבל איך הייתם מגיבים אם הייתם יודעים שעל הקיר שלכם תלוי לו פריט בעל ערך אומנותי עשיר? הערכת אמנות היא מקצוע, בעצם מדובר בתחום עצום ושלם שקיים בו ידע ומידע אדיר של הכרת אמנות היסטוריית האמנות ורישום הפריטים בהערכה.

יש לפריט שלכם ערך

זאת לא משימת חייכם, אבל יש סיכוי שהמשימה הזאת תעניק לכם ערך כספי גבוה. לא כולם קמים בבוקר וחושבים שהנה עכשיו צריך לאתר את התמונה שתביא להם את הקופה הגדולה ותהפוך אותם לעשירים, אבל קורה שאנחנו קוראים כותרות שמעלות סיפורים על איש או אישה שיום אחד גילו שכל ההון שלהם בעצם תלוי על הקיר בבית.

נכון שזאת לא משימת החיים שלכם לאתר תמונה מקורית כלשהי שתביא לכם את קופת הכסף הגדולה ביותר, וזה לא תהליך קל כל כך, אבל לפעמים אנחנו נתקלים בכותרות המעלות בפנינו סיפורים על אנשים שביום בהיר אחד גילו את קופת חייהם תלויה על קיר הסלון.

אם זה קרה גם לכם וגיליתם שהתמונה שכל החיים כמעט היתה תלויה לכם על הקיר היא קופת חסכון רצינית, יש לכם אצל מי לבדוק את זה. כיום יש אנשי מקצוע, מומחים ואנשים שזה העיסוק היומיומי שלהם, אבל גשו אל אנשים שאתם אכן יודעים בוודאות שהם מוסמכים, מומלצים ובעלי וותק, לא הייתם רוצים שיעבדו עליכם ,ובטח שלא בעניין הזה.

יש סיכוי שזה פשוט שווה לכם

האמינו לנו, יש סיכוי מאד גדול שכדאי לכם להשקיע זמן (וגם כסף) בעניין הזה. אנשי המקצוע המתמחים בנושא מגיעים אל המקום בו נמצא הפריט ואכן מוודאים שהוא מקורי ועד כמה ניתן להעריך את הערך הכספי של הפריט. בנוסף, גם ניתן לנסות לפחות להבין מהי ההיסטוריה של הפריט, תהליך שלוקח לא מעט זמן אבל סבלנות היא מילת המפתח, כי לאחר מכן, לכו תדעו באמת כמה הפריט הזה שווה לכם.

הכי חשוב – גשו אל אנשי המקצוע הכי חזקים, בעלי הנסיון והוותק בתחום ההערכה. התהליך שלוקח זמן ודורש בירורים דורש גם סבלנות מצידכם היות ותחום הערכת אמנות הוא אחד התחומים היותר רגישים, מקצועיים ומוסמכים.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גני אירועים בשרון – האופציה הנכונה לאירוע שלכם
רבים מאתנו ניחנים בכמיהה עזה לירוק, לטבע ולמה שהוא מייצג. כאשר מגיעים לאולם אירועים סגור, כל הקסם נעלם...
קרא עוד »
פבר 13, 2018
הטבות ומבצעים שכדאי להכיר
כיצד אפשר ליהנות מהטבות, מבצעים והנחות? כיום ישנן מגוון דרכים שייסעו לכם ליהנות מיותר הטבות ומבצעים....
קרא עוד »
ספט 18, 2017
מדריך לעוברי דירה
מעבר דירה הוא אף פעם לא עניין פשוט. למעשה, המאורע ה- כמעט בלתי נמנע הזה, פוקד כל אחד ואחד מאיתנו לפחות...
קרא עוד »
דצמ 31, 2015