איך ממזגים את הבית וחוסכים בחשמל?

כמה חם! ימי הקיץ במזרח התיכון הם כאלה שמחייבים באוורר מכל סוג לבית, בזמן שבאירופה למשל התקנת מזגנים אינה חוקית זאת כי אין צורך בהם. כיום יותר ויותר אנשים מחפשים אחר הדרך לאוורר את הבית ביעילות אף בעיקר בחסכנות. אבל איך אפשר למזג את הבית ולחסוך באנרגיה? הנה כמה הצעות טובות.

אם אתם רוצים לאוורר ולקרר את הבית מבלי להוציא הרבה כסף על חשמל ואנרגיה, חשוב להיות יצירתיים ולבצע כמה פעולות חשובות במבנה:

איטום הגג – דאגו כי המבנה יהיה אטום כאשר איטום יכול להתבצע על ידי ידי זפת או חומרי איטום שונים אשר מתאימים לגג שלכם ולצורתו. איטום הבית יקנה לכם את הדרך להוריד את הטמפרטורה במבנה לפחות בשתי מעלות צלסיוס. 

התקנת רשתות על גבי הדלתות והחלונות – על מנת שתוכלו ליהנות מאוויר נקי וזורם ברחבי הבית, חשוב להתקין רשתות על גבי החלונות ולהתקין בכניסה לבית דלת רשת. הרישות יקנה לכם כניסה של אוויר נקי לבית ומהצד השני ימנע כניסה של חרקים ומזיקים לבית.

התקינו פרגולה – כדי שהבית שלכם יהיה נעים יותר וכדי שתוכלו ליהנות מהחצר שלכם גם בחודשים הלוהטים של השנה, חשוב להתקין פרגולה בחצר הבית, המרפסת או בגינה. כיום כדי לשהות בצורה נוחה יותר מתחת לפרגולה חשוב לבצע התקנה של מאוורר תקרה לפרגולה ובכך להזרים אוויר נקי ונעים באזור.

התקנת מזגן אינוונטר – אחת הדרכים ליהנות מחסכון בעת הפעלת מיזוג בבית היא באמצעות מזגן אינוונטר. מזגן מסוג זה מתאים למי שרוצה לחסוך בהוצאות החשמל ובזלילת החשמל שמזגנים מבצעים. בשל כך שהמזגן פועל רק לפי צורך והוא מווסת את הקור שלו בצורה חסכנית, והוא כזה אשר מפזר את האוויר בחלל בצורה שווה.

הקמת רשת צל – אם אין לכם פרגולה והחצר שלכם לא כל לך תחומה או מסודרת: תמיד תוכלו להצל על המבנה שלכם באמצעות רשת צל. רשת מסוג זה היא אלטרנטיבה זולה ואטרקטיבית למי שלא רוצה להשקיע בהקמת פרגולה בגינה, או בהתקנת מאוורר תקרה לפרגולה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
סרטים מיוחדים לשיער לתינוקות שחייבים להכיר
כל אמא ולה בנות יודעת כמה כייף זה לשחק עם אביזרים לשיער ולהתאים אותם ללבוש המתוק כבר מגיל קטן, אם זה...
קרא עוד »
אוג 04, 2015
מכולה 8 קוב – לפינוי פסולת אפקטיבי
מכולה 8 קוב פינוי פסולת הם חלק חיוני בכל מערכת לניהול פסולת. הם מספקים דרך בטוחה ונוחה למשתמשים לאחסן...
קרא עוד »
אפר 19, 2023
שירותי ניקיון
שרותי ניקיון הנם דבר מוכר כיום במקומות רבים. יש חברות ניקיון שונות המציעות אנשי ניקיון מקצועיים...
קרא עוד »
ינו 07, 2016