מה כולל הליך של איפור קבוע לגבות

איפור קבוע לגבות

לא מעט נשים בוחרות לוותר על טיפולים יומיומיים או טיפולים תקופתיים לעיצוב הגבות. לא פעם מדובר בטרחה גדולה, השקעה של זמן ומשאבים. מאחר והן לא מעוניינות גם לוותר על האופציה של עיצוב גבות לגמרי, הרי שהן בוחרות לפנות לקוסמטיקאית אשר מתמחה באיפור קבוע לגבות, והן עוברות אצלה תהליך שמאפשר להן ליהנות מעיצוב גבות כפי שהן רוצות, עיצוב שלא ישתנה ואין צורך להתעסק בו.

איפור קבוע לגבות

לפני שנסביר כיצד מתבצע הליך איפור קבוע לגבות חשוב להדגיש כמה נקודות משמעותיות בנושא.

ראשית, התהליך יכול להתבצע אך ורק אצל אשת מקצוע מנוסה, אשת מקצוע שמכירה את התחום היטב ויודעת כיצד לבצע את התהליך וחשוב לא פחות, כיצד לנהוג במקרים מסובכים או במקרים שהטיפול לא הולך כמו שצריך. דבר שהוא אומנם נדיר אך מאחר וזה אפשרי, צריך גם לדעת כיצד לנהוג במקרים שכאלה.

שנית, טיפול איפור קבוע לגבות לא נעשה בהכרח במפגש אחד. יש מקרים בהם מדובר על מספר מפגשים בודדים עד שמגיעים לתוצאות המיוחלות, צריך לקחת את זה בחשבון כמובן.

שלישית, הטיפול מתבצע בהתאם לסוג העור ולמבנה הגבות המקורי. לכן ייתכן מאוד, שכל טיפול אצל כל אישה יהיה שונה, אנחנו לא נראה טיפול דומה אצל שתי נשים שונות, מעצם זה שמבנה וסוג העור הוא שונה וגם מבנה הגבות שלהן אחר, לכן הן זקוקות לטיפולים שונים.

כיצד מתבצע טיפול איפור קבוע לגבות

יש שני סוגי טיפולי עיקריים לגבות. הראשון הוא באמצעות מה שמכונה הצללה, השני האו באמצעות טיפול בשערה.

טיפול בהצללה מתבצע באמצעות מיקרופיגמנטציה, הרעיון הוא למלא את הגבה באופן אחיד. שיטה זו נהוגה בעיקר בקרב נשים שיש להן כמין "קרחות" בגבה, וכן כאלה שיש להן צלקות מסיבות שונות באזור זה. מדובר בשיטה שצריך לבצע אותה באופן עדין מאוד, מאחד וזה דורש מילוי אחיד ומלא של כל השטח עליו עובדים.

שיטת השערה היא שיטה מעט שונה, היא מתבצעת באמצעות ציור עדין של שערה על אזור הגבה. זה דורש הרבה מאוד תשומת לב, יכולת יצירתית והבנה מה בדיוק עושים וכיצד.

בשני הטיפולים מדובר על תהליך עבודה שנמשך על פי רוב שני מפגשים, בהפרש של מספר שבועות ביניהם. בדרך כלל המפגש הראשון נועד לביצוע מרבית העבודה, והמפגש השני נועד לחזק את מה שבוצע. בסיום התהליך, יהיה ניתן לראות אם התוצאות שהושגו הן טובות, במידה ויש צורך, אז אפשר לבצע תיקונים מסוגים שונים.

מה צריך לבדוק לפני שמתחילים בתהליך

ראשית, חשוב לבדוק אצל מי עוברים אותו. התהליך חייב להתבצע אצל גורם מוסמך, קוסמטיקאית שמכירה את הנושא ויודעת בדיוק מה עליה לעשות. חשוב מאוד שהיא גם תספק את כל המידע הרלוונטי בנושא על מנת שיהיה אפשר לדעת מה היא הולכת לעשות וכיצד יש לטפל בגבות בבית, אחרי סיום הטיפול.

שנית, חשוב לבדוק באילו חומרים משתמשים, כלומר באיזה צבעים מבצעים את האיפור. להבדיל ממקרים אחרים, כאן נכון יהיה לא להשתמש בהכרח בצבעים טבעיים ואורגניים, מאחר והם מכילים חומרים שעלולים לגרום נזק לגבות. גם מוטב לא להשתמש בצבעי קעקוע, מאחר וגם הם לא בריאים עבור הגבות שלנו.

שלישית, בתהליך הייעוץ והעבודה עם הקוסמטיקאית, עוד לפני שמתחילים בטיפול, עליה לאבחן את הגבות ולקבוע איזו שיטה עדיפה, האם שיטת השערה או הצללה. יש נשים שמתאימות לשיטה הראשונה ויש נשים שמתאימות לשיטה השנייה. כמו שציינו, לא בהכרח כל אחת מתאים לה הטיפול שחברתה עברה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
עוברים דירה? 5 טיפים למעבר קל ונעים
התהליך הזה של מעבר דירה הוא מצד אחד מאוד מבורך, אולם מצד שני יש לבצע אותו באופן יעיל כדי שהמעבר יהיה...
קרא עוד »
נוב 07, 2018
שבת חתן בר מצווה – איך עורכים אירוע בצורה יפה
כשילד מגיע לגיל 13, על פי היהדות, כפי שאנחנו יודעים, הוריו חוגגים לו בר מצווה. הם מזמינים בני משפחה...
קרא עוד »
ינו 27, 2022
טיפים לטיפול בכאב בטן
כאבי בטן קלים הם כאלה שפוקדים רבים מהאנשים, כאשר הכאבים עוברים תוך זמן קצר ובדרך כלל בהליכה מהירה...
קרא עוד »
ספט 29, 2017