עיסוי עד בית הלקוח

עיסוי עד בית הלקוח

יש לנו דרכים שונות בהן אנחנו יכולים לפנק את עצמנו או לפנק את בני ובנות הזוג שלנו. אנחנו יכולים להכין ארוחה טובה, לצפות בסרט, הצגה, אנחנו יכולים ליהנות בנסיעה טובה לחו"ל, יש מספיק דרכים בהן אנחנו יכולים להתפנק. אחת מהן היא באמצעות עיסוי.

כשאנחנו בוחרים להתפנק באמצעות עיסוי, אנחנו יכולים לבחור, בין עיסוי בקליניקה של המטפל לבין עיסוי בבית שלנו במסגרת שירות שנקרא עיסוי עד בית הלקוח. האופציה השנייה, גם אם היא נשמעת לנו מעט שונה, היא בהחלט הרבה יותר מעניינת ומיוחדת.

עיסוי עד בית הלקוח

עיסוי עד בית הלקוח מתבצע על ידי מטפלים שבוחרים לקבל לקוחות לא רק בקליניקה שלהם אלא גם בבית של הלקוחות. הם עושים זאת מסיבות שונות, בין אם זה בגלל שכך הם יכולים להקל עליהם, לחסוך מהם את היציאה מהבית, נסיעה, חיפוש חנייה וכדומה, וגם כך הם יכולים להעניק להם תחושה אמיתית ונוחה של פינוק. במקום שהם יצטרכו להגיע אל מקום זר, הם יכולים לפנק את עצמם בבית שלהם.

מי שחושש שהדבר בלתי אפשרי יכול להיות רגוע. כל מה שהמטפל צריך זה מעט מקום בשביל לשים את מיטת הטיפולים שלו. אפשר לעשות את זה בסלון, בחדר השינה או בכל חדר אחר. כמובן שמוטב שזה יהיה במקום בו המטפל יכול לנוע בצורה חופשית בזמן הטיפול, זה יהיה הרבה יותר נוח עבורו.

עיסוי עד בית הלקוח הוא דבר יחסית חדש, שכן עד לפני שנים לא מעטות מרבית הטיפולים נערכו בקליניקות או מרכזים שמיועדים לכך. אך עם הזמן המטפלים הבינו, שהזמן אשר המטפלים משקיעים בשביל להגיע אל הטיפולים הוא יקר מאוד עבורם, ולכן הם ביקשו לחסוך להם אותו. אנחנו צריכים לזכור גם, שהרבה פעמים מטפלים מבקשים, כמו שציינו בהתחלה, להתפנק ולפנק את בני ובנות הזוג שלהם, לכן הם מעדיפים לעבור טיפול של עיסוי עד בית הלקוח, כך הפינוק הוא מושלם, חסכוני והרבה יותר פשוט ונוח.

המטופלים, מן הסתם, בוחרים לעבוד באזור ספציפי, בו הם יכולים להגיע ממטפל למטפל בקלות.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
כמה עולה כיום קלנועית?
קטנועים הם אמצעי תחבורה נפוץ עבור אנשים שצריכים להתנייד בחיי היומיום שלהם. הם משמשים גם לפנאי...
קרא עוד »
נוב 09, 2022
המסת צלוליט – כמה זמן זה מחזיק?
מבנה הגוף הוא עניין מאוד אינדיבידואלי. לכל אחד מאיתנו יש מבנה גוף קצת אחר. ולפעמים אנחנו מתמודדות עם...
קרא עוד »
פבר 21, 2022
טיולון מקלארן
  כמעט כל הורה שיש לו ילד קטן אשר מתנייד בעגלה, מחזיק טיולון אשר מאפשר לו לקחת אותו לטיולים...
קרא עוד »
אוג 03, 2017