קידום אתרים אורגני בפייסבוק
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

קידום אתרים אורגני בפייסבוק – מה זה אומר בכלל?

קידום אתרים אורגני בפייסבוק הפך לאחד מהתחומים הפופולאריים ביותר בעולם קידום האתרים. בעולם הנוכחי הרשתות החברתיות מהוות חלק בלתי נפרד מעולם התוכן, היות וניתן לראות עלייה משמעותית בכמות האנשים שמשתמשים ברשתות החברתיות השונות על בסיס יום – יומי. בהתאם לכך, גוגל התחילה לאחרונה לשפר ולשכלל את האלגוריתם שלה, כך שיתאים לתנאים הנוכחיים, אשר כוללים את התפקיד המהותי של הרשתות החברתיות בעולם התוכן. אומנם האלגוריתם של גוגל אינו גלוי לחלוטין, כך שלא ניתן לדעת בוודאות עד כמה הפופולאריות של עסק מסוים בפייסבוק יכולה להשפיע על דירוג האתר שלו בגוגל. אך אין כל ספק כי קיימת השפעה, היות וככל שהעמוד העסקי בפייסבוק מכיל יותר עוקבים, כך הדבר מעיד על יותר קישורים נכנסים דבר המאותת לגוגל על הרלוונטיות של האתר.

קידום אתרים אורגני בפייסבוק

מספר נקודות חשובות לגבי קידום אתרים אורגני בפייסבוק

לאחרונה התפרסמו בעולם מספר מחקרים אשר מראים כי קיים קשר, גם אם עקיף, בין נוכחות בולטת בפייסבוק לבין קידום האתר במנוע החיפוש של גוגל. כלומר, כל מקדם אתרים אמור בשלב הזה כבר לדעת, כי על מנת לקדם אתר כלשהו בצורה יעילה, יש צורך לייצר תוכן ברשתות החברתיות השונות, ובפייסבוק בפרט. פייסבוק נחשבת לאחת מהרשתות החברתיות המובילות ביותר בעולם, ולכן יש צורך לדאוג לעמוד עסקי לעסק, לדאוג לתחזק אותו בצורה קבועה ולייצר תוכן מקורי ועדכני עבור הגולשים. חשוב להדגיש כי על מנת לקדם את האתר בפייסבוק, יש צורך בחשיבה יצירתית. יש צורך ליזום משחקים או הגרלות נושאות פרסים, כאשר על מנת להשתתף במשחק הגולשים צריכים לכתוב פוסט הכולל את שם העסק, לעשות לייק לעמוד העסקי ועוד. בצורה כזו, ניתן לייצר לא מעט תוכן ותוצאות חיוביות, אשר יקדמו את האתר ויאותתו לגוגל כי מדובר על אתר איכותי ופופולארי.

לסיכום, אנו חיים בעולם דיגיטלי שרק הולך ומתפתח עם השנים. הרשתות החברתיות הפכו לחלק נכבד מחיינו, ולכן זה רק הגיוני שהן יהפכו לכלי הכרחי בעולם קידום האתרים. קידום אתרים אורגני בפייסבוק כולל למעשה ייצור של תוכן נגיש ורלוונטי עבור הגולשים, סרטוני הסברה והדרכה, טיפים וכדומה.

מעוניינים לדעת גם על אחסון אתרים? לחצו כאן…

Share this post

גלילה לראש העמוד