מכשיר עיסוי ד"ר גב

מכשיר עיסוי ד"ר גב

תתארו לעצמכם מצב בו אתם יושבים במקום מסוים, הרחק מהבית, הרחק מכל מה שאתם מכירים, וכואב לכם הגב או כואבות לכם הרגליים בגלל הליכה מאומצת. אתם יכולים לקחת כדור שישכך את הכאבים אך לא ימנע אותם לגמרי, אתם יכולים גם לנסות לעשות מקלחת חמה או קרה, אך זה לא בהכרח יבטיח שתוכלו להתגבר על הכאב.

בשעה כזו, טוב שיהיה לכם מכשיר עיסוי בו אתם יכולים להשתמש ולהתמודד עם הכאב בצורה נאותה. זה בדיוק מה שד"ר גב מציע לכם. בין שלל המכשירים והכלים שהוא מציע בקטלוג החברה, אתם יכולים ליהנות גם ממכשיר עיסוי שיכול להקל על הכאבים שלכם בכל מקום ובכל זמן.

מכשיר עיסוי ד"ר גב

הרעיון הוא פשוט, אתם מפעילים את המכשיר ומניעים אותו על האזור בו אתם מרגישים כאב. כך אתם יכולים להעביר אותו מספר פעמים, להיכנס אל עומק השריר ולחוש כיצד הוא מצד אחד משתחרר, מצד שני מתחזק וכמובן שאתם יכולים להרגיש כיצד הכאב הולך ונעלם.

חשוב לומר, מכשיר עיסוי ד"ר גב יכול להיות מותאם על פי אזורים ספציפיים, הוא מותאם גם על פי רמות שונות, כך שניתן להשתמש בו בעוצמות מותאמות לסוג הכאב, רמתו וכן למיקומו. הרי מן הסתם יש אזורים בהם תוכלו להשתמש בעוצמה יותר גדולה ויש אזורים בהם תוכלו להשתמש בעוצמה יותר נמוכה.

נקודה נוספת שצריך לציין, מוטב להשתמש במכשיר עיסוי בגילאים מסוימים ובמצבים בריאותיים מסוימים. כלומר, זה לא יהיה נכון לכל אחד להשתמש, ולכן מוטב לקרוא את ההוראות ולוודא לפני רכישה, אם המכשיר מתאים לכם או לא.

למי הוא במיוחד יכול להתאים? לאנשים שעובדים עבודה מאומצת, לנהגים או לאנשים שאינם עושים הרבה פעילות גופנית ואינם זזים הרבה בעבודתם, אנשים שמתמודדים עם כאבים כרוניים מסיבות שונות, ספורטאים מקצועיים או חובבנים, וכן לכל מי שחש תחושת כאב ואין לו איך להתמודד איתה. תמיד אפשר להשתמש בידיים שלנו או של קרובים אלינו לצורך עיסוי, אך מכשיר עיסוי ד"ר גב יכול להיות הרבה יותר אפקטיבי, הרבה יותר יעיל ובוודאי יותר נעים.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נשבר לכם מחברות ניקיון לא אמינות? הגיע הזמן לשמוע על חברת הניקיון הבאה
ניקיון הבית זהו דבר שאינו מסתיים לעולם. מיד אחרי שסיימנו לנקות, מתחיל הבית להתלכלך שוב. מתסכל, לא? אז...
קרא עוד »
דצמ 26, 2018
5 סיבות להשקיע בנעלי הילדים
הילדים שלכם כבר הולכים ואתם תוהים באיזה נעליים כדאי לבחור עבורם? או שאולי יש לכם ילדים בני שלוש...
קרא עוד »
אוק 25, 2020
משכנתא ריביות
כל מי שלוקח הלוואה ולא משנה מאיזה סוג, יודע שהיא כוללת שני חלקים עיקריים. חלק אחד מתייחס לקרן עצמה,...
קרא עוד »
מאי 25, 2018