כתבנו שיר, מה עכשיו?

לכתוב שיר

לא מעט אנשים, צעירים ומבוגרים, גברים ונשים, דתיים וחילונים, כותבים שירים להנאתם, בין אם זה מדי יום או שבוע, ובין אם זה לעיתים יותר רחוקות. רבים מהם תוהים מה אפשר לעשות איתם, מעבר לזה שהשיר יכול להישאר במגירה או בספרייה במחשב.

מן הסתם, זה שהשיר נשאר במחשב או במגירה, זה לא דבר רע. יש אנשים שמעדיפים לא לפרסם את היצירות שלהם, הם לא כותבים אותן לצורך חשיפה, אלא לצרכים אישיים, רצון לפרוק משהו מתוכם, בין אם זה תחושה, מחשבה או כל דבר אחר.

אך ישנן דרכים שונות כיצד לעבוד עם השירים, יש מספיק מה לעשות איתם אם אנחנו רוצים כן לחשוף בפני אנשים, מוכרים ופחות מוכרים. בחלק הבא של המאמר אציג מספר דרכים מה אפשר לעשות עם שירים חדשים שאתם כותבים.

ראשית, אתם יכולים לשלוח אותם במייל לקבוצת תפוצה שאתם יוצרים, חברים, בני משפחה, מכרים. כל מי שאתם חושבים שישמחו לקבל את השירים שלכם וליהנות מהם.

לכתוב שיר

שנית, אתם יכולים לשלוח את השירים לאתרי אינטרנט שעוסקים בשירה וספרות, אתרים בהם אפשר לפרסם יצירות בחינם. כמוכם יש עוד מאות אם לא אלפי יוצרים, חלק גדול מהם מפרסם את השירים ברשת ומקבל פידבקים מגולשים שונים. אם אתם מוכנים לחשוף את היצירות שלכם ופתוחים לביקורות, זה המקום.

חשוב להדגיש, אתם לא חייבים להתפרסם בשמכם המקורי וגם לא לפרסם את הפנים שלכם, אתם יכולים לעשות זאת באלמוניות מוחלטת, להישאר תעלומה, מסתוריים. לפעמים זה רק מוסיף לעניין.

שלוש, כיום אפשר לפרסם שירים בקבוצות שירה ויצירה בפייסבוק. זה דומה לפרסום שירים באתרי אינטרנט עם שני הבדלים, היוזר הוא שלכם ולכן אתם לא יכולים להישאר אלמוניים, הבדל שני, בפייסבוק השירים נעלמים מהר יותר, להבדיל מאתרי אינטרנט שם הקהל יכול לחזור אל שירים ישנים שלכם שוב ושוב.

ארבע, אתם תמיד יכולים לפנות אל אמנים ויוצרים ולהציע להם את השירים שלכם. זה לא פשוט, מרבית היוצרים לא יחזרו אליכם, אך מספיק שאחד יתרשם ויחליט לעשות עם השיר שלכם משהו, בשביל לעלות על הגל.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
גריל גז
ישראלים אוהבים לעשות מסיבות צלייה בחוץ בכל הזדמנות שהיא ולא רק ביום העצמאות. מכיוון שרבים מהישראלים...
קרא עוד »
מאי 23, 2016
כיצד בוחרים מקום לאירועים קטנים?
בשנים האחרונות יותר אנשים בוחרים לחגוג את האירועים החשובים להם בחיים באינטימיות. הצורך באירועים...
קרא עוד »
דצמ 22, 2016
תוספי תזונה שכדאי להכיר
כולנו יודעים כי המזונות שאנחנו אוכלים לא מכילים את כל מה שהם אמורים להכיל באופן טבעי. אם אלו עופות...
קרא עוד »
פבר 27, 2019