תרגילים לתיקון פזילה

פזילה

לא מעט אנשים, בפרט ילדים מתמודדים עם פזילה בעיניים. בעיה זו יכולה גם לגרום נזק ליכולת הראייה שלהם וגם לפגוע בביטחון העצמי ובמצבים מסוימים אפילו לגרום להם נזק בתחושת הביטחון בכלל.

כיום ניתן למצוא לא מעט ניתוחים וטיפולים שמאפשרים לתקן פזילה בעין, בצורה כזו או אחרת. עם זאת, לפני שממהרים לפנות אל רופא עיניים, מומלץ לקחת צעד אחורה ולשקול אפשרות אחרת, יותר פשוטה, תרגילים לתיקון פזילה.

לכאורה זה נשמע מוזר, שכן מה הסיכוי שאנחנו נוכל ליהנות מאפשרות של תיקון פזילה בעין על ידי תרגילים, הרי מדובר באופן בו העין בנויה וכיצד היא רואה את הדברים. אך זה לא מדויק. אנחנו יכולים למצוא תרגילים שונים אשר פותחו עם הזמן אשר עוזרים לנו להתגבר עם פזילה. חלק מהתרגילים יעזרו לנו להקל על הפזילה, חלקם יעזרו לנו לראות בצורה מדויקת אף על פי שהפזילה לא בהכרח תיעלם.

לפני שאנחנו נציג שורה של תרגילים, חשוב לומר, שיש להתייעץ עם רופא עיניים ולא למהר לעשות את התרגילים. בוודאי שאסור להורות לילדים שמתמודדים עם פזילה לעשות את התרגילים, מבלי שהרופא בדק וקבע שהם אכן יכולים לעזור.

מספר תרגילים לתיקון פזילה

התרגילים הקלאסיים, הם ניסיון למקד את העין. הבעיה של עין עם פזילה היא שקשה לה להתמקד באלמנט מסוים ואז היא נעה לצד, ולא מתמקדת באלמנט עצמו. לכן בשביל לטפל בבעיה, יש לעשות תרגילים במהלכם העין מתמקדת באלמנט מסוים לאורך זמן. כך מרגילים אותה להסתכל ישירות על נקודה מסוימת.

תרגיל אחר שנחשב קלאסי, הוא כיסוי העין הטובה ברטיות, ובכך מכריחים את העין השנייה, זו שמתמודדת עם פזילה, להסתכל על האלמנטים כפי שהם. זה דורש זמן והרבה השקעה, בהתחלה זה יהיה מייאש אך עם הזמן העין תתחיל להבין את הרעיון.

תרגיל אחר הוא לאמץ את שרירי העין, לחזק אותם. כך שהיא תתרגל להסתכל על נקודה מסוימת, להיות מכוונת ישר ולא לברוח מיד לצדדים. מן הסתם זה דורש זמן ומאמץ.

חשוב לציין, מלבד תרגילי עיניים אפשר להשתמש במשקפיים ואלמנטים אחרים לנטרול הפזילה בעין.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נשבר לכם מחברות ניקיון לא אמינות? הגיע הזמן לשמוע על חברת הניקיון הבאה
ניקיון הבית זהו דבר שאינו מסתיים לעולם. מיד אחרי שסיימנו לנקות, מתחיל הבית להתלכלך שוב. מתסכל, לא? אז...
קרא עוד »
דצמ 26, 2018
איך בוחרים עו"ד גירושין?
תקופת הגירושין זו בהחלט תקופה קשה לכל המעורבים. זה יכול להיות קשה במיוחד כאשר ילדים מעורבים. להלן כמה...
קרא עוד »
אוג 22, 2022
סיאליס
סיאליס הוא מותג של תרופות להפרעות זיקפה המיוצר על ידי אלי לילי וחברת. זוהי התרופה הנרשמת ביותר בעולם,...
קרא עוד »
ספט 19, 2022