מדוע כה משתלם היום לקחת הלוואות?

הלוואה מקרדיט יוניון

 

הלוואה מקרדיט יוניון

Man money.

כבר כמה שנים שהשוק העולמי נמצא במצב מוזר שלא היה קיים אף פעם. מצב עניינים זה נעוץ בריבית האפסית הנהוגה במשק הישראלי. ריבית אפסית משפיעה על כל פן בכלכלה מהשקעות ועד הלוואות ועלינו לתת את הדעת על כך. כאשר אנחנו מדברים על השקעות הרי שכמעט ואין היום אפיק המשתלם בו להשקיע את הכסף מכיוון שרובם הם אפיקים בעלי סיכון גבוה. אי אפשר היום לסגור את הכסף בבנק מכיוון שלא נקבל עליו כלום וזהו דבר בעייתי וכל זאת תודות לריבית הנמוכה. מנגד הלוואה היום משתלם במיוחד לקחת. עקב הריבית הנמוכה הרי שהלוואות היום הן זולות במיוחד ואנו משלמים עליהם ריביות מאוד נמוכות. זהו יתרון עצום לכל מי שצריך הלוואה מקרדיט יוניון והדבר מאפשר לנו לנצל את כספנו בצורה חכמה יותר.

האם מצב זה עתיד להשתנות?

השאלה היא האם הריבית עתידה להשתנות, האם בעתיד הקרוב נראה עליה באחוזי הריבית? זוהי שאלה מרכזית המטרידה כלכלנים רבים. ניתן לומר כי הנבואה ניתנה לשוטים ובכל זאת אם יכריחו אותנו ניתן לומר כי הריבית האפסית לא תישאר לנצח. מתישהו הבנקים המרכזיים ברחבי העולם יעלו את הריביות מסיבות מגוונות ואנו נראה כי המשקים הכלכליים משתנים. פתאום ישתלם להשקיע בבנקים ופתאום ההלוואות לא יהיו כה זולות. על כן כאשר אתם מתלבטים האם לקחת הלוואה עכשיו או לחכות עמה לעוד כמה זמן, זכרו כי הריבית האפסית הופכת לקיחת הלוואות עכשיו למשתלמת במיוחד. כמובן שאם אתם לא צריכים הלוואה אל תיקחו אחת רק בגלל הריבית הנמוכה, אך אם אתם צריכים עכשיו זה הזמן לקחת.  

האם שינוי הריבית עתיד להשפיע על הלוואה שכבר לקחנו?

כאשר אנחנו מדברים על ריבית של הלוואות חשוב להבין כי היא נשארת קבועה מרגע שלקחנו את ההלוואה, לכן שינוי הריבית המשקי לא ישפיע כבר על הלוואות שלקחנו ברוב המקרים. ישנן הלוואות מיוחדות הצמודות לריבית במשק ועלינו לברר מה טיב ההלוואה והריבית שאנחנו לקחנו. ככל שנטיב לברר את הנושא הזה כך נדע יותר לעומק האם משתלם לנו לקחת הלוואה כעת.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קריקטורות לאירועים – בחירה שלא כדאי לוותר עליה
קריקטורות משמשות להצגת אירועים. לדוגמה, בחתונה ישמשו קריקטורות כדי לספר את סיפור האהבה של החתן והכלה....
קרא עוד »
מרץ 22, 2023
הכול על חיבור האינטרנט המודרני שדרוש לכם
אם יש משהו שכבר הפך להיות חלק מהחיים שלנו ושלגביו אין בכלל ספק, זה האינטרנט. מעבר לכך שכל אחד מאיתנו...
קרא עוד »
אפר 21, 2016
ריצוף חוץ באבן טבעית איכותית – שדרוג מראה הגינה
כל מי שזכה לחיות בבית עם גינה, חייב להשקיע לא מעט זמן ומחשבה בתכנון העיצוב שלה. מדובר על אחת...
קרא עוד »
יול 07, 2020