מדוע עדיף לעשות ניקיון משרדים בערב?

מנקה לבית

מנקה לבית

אחת ההתלבטויות הגדולות של בעלי משרדים בכל הקשור לניקיון המשרד היא, האם להזמין חברת ניקיון שתבצע את העבודה מוקדם בבוקר או בשעות הערב, אחרי שכל העובדים הולכים הביתה.

במאמר זה אנחנו נסביר את ההבדלים בין שתי האופציות ומדוע עדיף להזמין שירותי ניקיון משרדים בערב, אחרי שהעבודה במקום מגיעה לסיומה. יש לציין שזה נכון במשרדים רבים, אם לא בכולם.

ניקיון בשעות הבוקר – מה זה אומר?

רוב המשרדים נפתחים בשעה שמונה-תשע בבוקר. לכן האופציה של ניקיון המשרד בשעות הבוקר מאלצת את עובדי חברת הניקיון להגיע למשרד 3-4 שעות לפני כן, קרי סביב 4-5 בבוקר. כך הם מנקים את המשרד וראשוני העובדים מגיעים אליו כשהוא כבר נקי.

לשם כך, יש צורך שחברת הניקיון תוכל לספק הסעה לעובדים בשעות בוקר מוקדמות, שיהיה מי שיפתח עבורם את המשרד, וכמובן שהם יהיו מסוגלים לבצע את העבודה בצורה טובה.

ניקיון בשעות הערב – מה זה אומר?

בדרך כלל, עבודת ניקיון בשעות הערב במשרד, מתבצעת אחרי שכל העובדים סיימו לעבוד והמנקים יכולים לבצע את עבודתם בצורה שלווה ומסודרת. הם דואגים יכולים לפנות את הזבל, לבצע שטיפה, ניקוי אבק, ושאר הדברים שנדרש מהם במסגרת עבודות ניקיון.

מאחר ורוב המשרדים מסיימים לעבוד סביב השעה שש בערב, הרי שהמנקים יכולים להגיע כבר בשבע-שמונה, ואז הם יכולים לבצע את העבודה ללא שום הפרעה ולחזור הביתה עוד לפני חצות.

מדוע משתלם לבצע את עבודות הניקיון בשעות הערב?

מבחינה פרקטית זה הרבה יותר, נניח וצריך לבצע שטיפה במקום, הרי שעד הבוקר הרצפה תתייבש. אם מבצעים את השטיפה בבוקר, ייתכן מאוד שהיא לא תספיק להתייבש עד שיגיעו ראשוני העובדים.

כמו כן, חשוב לזכור, שאם מבצעים עבודות ניקיון בערב, אין שום חשש שהמנקים יפריעו לעובדים. יש משרדים בהם ראשוני העובדים בוחרים להגיע עוד לפני השעה שמונה או שבע. לעומת זאת הם מעדיפים לצאת מוקדם. כך מרבית הסיכויים שהמנקים לא יפריעו לשגרת העבודה.

נקודה אחרונה חשובה היא, עבודת ניקיון מחייבת שימוש בחומרים מסוימים, עד הבוקר הריחות יתפוגג ויהיה הרבה יותר נעים לשהות במקום, מאשר בבוקר אז סביר להניח שהריחות עדיין ישהו באוויר.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אילו איזורים היסטוריים יש לעכו להציע לכם
עכו ידועה במסורת העתיקה המיוחדת שלה. מדובר על עיר שעברה תחת לא מעט שליטים, אשר השאירו בה את חותמם. ניתן...
קרא עוד »
מרץ 05, 2019
שרשראות שם
שרשרת שם היא כל שרשרת שמגיעה עם תליון עם שם, ניתן ליצור את התליון עם כל שם ועם כל סוגי האותיות. גם שמות...
קרא עוד »
דצמ 31, 2022
מכונת שטיפה בלחץ מים – המכונות המתקדמות מאיטליה בישראל
מכונה לשטיפה בלחץ מים איננה משמשת אותנו לבית בדרך כלל אלא לשטיפת משטחים קשים בהם יש לכלוך קשה, דביק או...
קרא עוד »
נוב 13, 2019