מערכת סינון לממד

כיום אין כמעט בית בישראל בלי חדר ממ"ד שנועד להגן מפני פגיעות פיזיות במקום המגורים ולהבטיח את שלומם של כל השוכנים בו. החדרים הללו אכן מגבירים את תחושת הביטחון שלנו, אך חשוב לצוות להם מערכת סינון לממ"ד שתספק הגנה גם במקרים שאנחנו מעדיפים לא לחשוב עליהם – מתקפות שונות על ביתנו.

יש כיום מערכת סינון לממ"ד שניתן להתקין בבתים פרטיים ולהוסיף להם אלמנט חשוב של הגנה על הגוף. מערכות מסוג זה יאפשרו לכם להיות מוכנים לכל תרחיש אפשרי, שהרי במציאות הישראלית חשוב להיות ערוכים בכל עת.

סינון חלקיקים מתקדם

מערכת סינון לממ"ד אב"כ פועלת בצורה דומה למסכות אב"כ שכולנו מכירים בכך שהיא מסננת חלקיקים שעלולים לסכן אותנו (במהלך מתקפה אטומית, ביולוגית או כימית). כתוצאה מכך ניתן לנשום אוויר נקי ולא לחשוש שמא נחשפנו לגורמים קטנים שאיננו יכולים לראות, אך בהחלט עלולים לגרום לנו נזק גדול.

כאשר בוחרים מערכת סינון לממ"ד, חשוב לוודא שהיא עומדת בכל התקנים המחמירים ביותר שהונפקו עבור מערכות מסוג זה, מה שדורש עבודה עם חברה מקצועית בעלת תו תקן. חברה מסוג זה, היא ארקוטק, שמקדישה את כל מרצה ליצירת מערכות הגנה לכל בית ובית בישראל וכן לבתי עסק רבים. החברה יכולה להתקין בביתכם מערכת סינון לממ"ד שהיא המתקדמת ביותר כיום.

מגן 360 – לביטחון סביב השעון

מערכת סינון ממ"ד שהיא בבחינת ספינת הדגל של חברת ארקוטק המנוסה נקראת "מגן 360", והיא אכן נאמנה לשמה. המערכת הזו מסננת חלקיקים בכל רחבי הממ"ד בו נמצאים עד 6 אנשים, ומבטיחה שהם ינשמו אוויר נקי מרעלנים.

הניסיון של חברת ארקוטק הישראלית וההבנה העמוקה שלה בכל הנוגע לצרכי בטיחות בארץ הם שאפשרו לה לתכנן את המערכת המתקדמת והנפלאה הזו שהיא בגדר חובה בכל בית ובית בישראל. מערכת סינון ממ"ד של חברת ארקוטק עומדת בתנאים ובתקנים המחמירים ביותר, מה שמבטיח איכות ושלמות של המערכת לאורך זמן.

מגן 360 היא מערכת סינון אב"כ קומפקטית שאינה תופסת מקום רב, אך בהחלט פועלת ברמה גבוהה. עם המערכת הזו תוכלו לכוון את לחץ האוויר בממ"ד שלכם לערכים שנוחים לכם, והיא כוללת גם שסתומי הדף שנועדו לחסום גלי הדף שעלולים להתרחש במקרי חירום.

למען הביטחון של משפחתכם, חשוב למגן את חדר הביטחון בביתכם עם מערכת סינון לממ"ד שתגן עליכם בכל עת. ישנם תרחישים שאיננו רוצים לחשוב עליהם, אך חשוב שנכיר בהיתכנות שלהם ושניערך בהתאם, ועם מערכת סינון לממ"ד של חברת ארקוטק בהחלט תוכלו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הללויה
רבים מאיתנו, יכולים בקלות לחשוב על רהיט בעל ערך סנטימנטלי, בין אם זה שולחן אוכל בו הוכנו אינספור...
קרא עוד »
מאי 06, 2022
מוסך סיטרואן – התמחות ברכבי סיטרואן מכל הדגמים
לסיטרואן, יצרנית רכב צרפתית ידועה, יש מגוון מגוון של דגמי רכב הידועים בעיצובם ובחדשנותם הייחודיים....
קרא עוד »
יונ 26, 2023
טיפים להדברת ג'וקים שישמרו לכם על בית נקי
[caption id="attachment_1119" align="alignleft" width="300"] בחרו בחומר המתאים גם נגד נמלים[/caption] אפשר לומר שמרבית האנשים נוטים...
קרא עוד »
ינו 09, 2017