עורך דין גירושין
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

גישור משפחתי – להתגרש ללא סכסוך

עורך דין גירושין

הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם תוכלו לעבור בצורה שוטפת את תקופת הגירושין שלך היא לוודא שאתם עושים זאת תוך כדי שעברתם גישור משפחתי. גישור כזה שמבוצע בין בני הזוג עשוי לעזור לכם להתמודד עם הליך הגירושין בצורה הרבה יותר טובה. כך אתם תוכלו להבטיח ששני הצדדים מקבלים בדיוק את מה שמגיע להם. תדעו לכם שזה יכול להיות הרבה יותר פשוט מכפי שנדמה לכם.

איך עורכים גישור משפחתי?

גישור משפחתי שמבוצע באופן מקצועי קורה בעזרתה של עורכת דין מיומנת שמשמשת כמגשרת בין שני הצדדים. אחת כזו תוכל לדאוג לכך שאתם תהיו מרוצים מאיך שכל התהליך הזה מתבצע. כלומר אם אתם מתכוונים להתגרש בקרוב, אך אתם חוששים שמא תצטרכו להתמודד עם מצב שבו אתם צריכים לאבד את הרכוש שלכם או אפילו עניינים שקשורים לגידול הילדים, גישור עשוי לפתור את הדברים הללו.

המטרה בגישור בין הצדדים היא שהם יבינו זה את הצרכים של זה בצורה הרבה יותר טובה, כך שיתאפשר לכם להכיל את המצב שבו הם נמצאים ולבוא אחד לקראת השני. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח שהליך הגירושין מבוצע בצורה מספיק מקצועית.

למצוא עורכת דין שמתמחה בגישור משפחתי

עליכם לוודא שאם אתם כבר מתחילים ללכת באפשרות של גישור משפחתי, אז שאתם לפחות עושים זאת בעזרתה של עורכת דין מיומנת שמכירה את העבודה בתחום הזה בצורה מקצועית. זוהי הדרך הטובה ביותר להבטיח שאתם תהיו מרוצים ממה שקורה עם הליך הגירושין שלכם, ושאתם תוכלו לדעת ששני הצדדים המעורבים בעניין ידעו שהם עושים הכל בכדי ליישב את הסכסוך.

כאשר ישנו הליך גירושין שבו שני הצדדים מנסים ללכת ראש בראש אחד בשני, הדבר עלול רק להזיק לצדדים ולגרום להם להיות הרבה יותר מתוסכלים. זה משהו שאתם צריכים לחשוב עליו לא מעט. כך שאם אתם תוהים לגבי מה שאתם רוצים לעשות, תתחילו בכך שתבואו בגישה של סלחנות והבנה הדדית. רק כך אתם תוכלו לעבור את התקופה הזו בצורה הרבה יותר נעימה.

אם אתם תבואו בגישה הנכונה, אתם תוכלו לראות שהכל יהפוך פתאום להרבה יותר פשוט, ואתם לא תצטרכו להתמודד עם כל כך הרבה תסכול ודברים שלא נעימים לכם.

Share this post

גלילה לראש העמוד