דקים בחיפה

משטחי עץ משמשים אותנו כדקים אבל אפשר גם להשתמש בחומרים אחרים דמוי עץ, ולרוב הם גם התחליף שלנו לדשא או לריצוף חצר רגיל. אנשים בוחרים להניח דקים בחצר שלהם מכל מיני סיבות, וזה תמיד ייראה להם יפה יותר מאשר כל אופציה אחרת. דקים בחיפה הם דקים שעשויים מעץ או מתחליפים שונים והם משדרגים את מראה החצר שלנו גם מבלי שנצטרך לנטוע ולשתול צמחייה כדי לייפות אותה. דקים יכולים להיות בעלי מראה שעתם קובעים אותו לפי החומר שתבחרו להשתמש בו. הם עומדים במפגעי הזמן אם תחזקו אותם נכון ותשמרו עליהם, אבל ללא ספק הם נחשבים לעמידים בכל מקרה.

דקים חסכוניים

הרבה יותר חסכוני בסופו של דבר להניח דקים בחיפה בחצר שלכם מאשר לשתול דשא ולהשקות אותו שנים. אתם יכולים ליהנות מהאופציה הזאת משום שהדקים גם יותר ידידותיים לסביבה כאשר בונים אותם נכון כך שהם מאפשרים חלחול מים לאדמה במקום אגירתם. יש גם משהו מאוד רומנטי בדקים, גם אם מצמידים אותם לבית בבנייה מסורתית ולאו דווקא לצריף עץ. יש משהו מחמם לב במראה נוסטלגי של מבנה מעץ ולכן מי שעושה דק הוא בדרך כלל מחפש מראה מסוים שמיישר קו עם האלמנטים הנוספים של הבית שלו.

דרך להגדיל את הבית

כאשר אתם בונים דק אתם יכולים למעשה להגדיל את שטח הבית ולהכין לו הארכה בשטח הפרטי שלכם. יש לכם אפשרות להוסיף פרגולה או סוככים ובעזרתם לקרות מעין שטח נוסף. כך תבנו חדר פתוח שהוא לא רק מרפסת. הוא יכול להיות שטח למשחקים לילדים, מרפסת אירוח ואכילה, חדר הסבה והתרגעות שאפשר לנצל אותו במזג האוויר הנוח שיש לנו בישראל. למעשה, דקים יכולים להיות הפתרון הנוח ביותר לצפיפות שיש בבית פנימה ולשלוח החוצה ילדים שמחפשים שטח יותר חופשי למשחקים, או אורחים שאין לכם מקום לארח בצורה מכובדת. גם משפחה ואורחים לחגים או אירועים קטנים שאתם יכולים לערוך בחצר שלכם הם הזדמנות לעשות דק יפה ומכובד שיכול להכיל את כולם ובצורה אסתטית ביותר.

התקנת הדק דורשת מומחיות

יש לדעת כי בשל העבודה המדויקת של התקנת הדקים כדאי להיעזר במי שזאת המומחיות שלו. התקנת דקים דורשת דיוק וידע בחומרים שבהם משתמשים משום שכל התקנה לא זהירה שלהם גורמת לנזקים שונים. זה כמו ריצוף אבל בעץ או בלוחות סינתטיים וזה חייב להיות מאוזן אחרת לא תוכלו להשתמש בהם. כמו כן, זה חייב להיות מותקן כך שהבטיחות לא תיפגע ולא תינזקו מלוחות רופפים שעלולים לגרום לנפילות ולפציעות. לפני שאתם בוחרים מתקיני דקים בקשו מהם מידע על הדק ועל העבודה וקבלו את כל המידע שנחוץ לכם ומה שיוכל לעזור לכם להחליט. המראה היפה של הדק ישרת אתכם למשך שנים אם ייעשה נכון, ואל תשכחו להוסיף תחזוקה נכונה.

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה זה טורטיקוליס?
טורטיקוליס היא בעיה אשר נמצאת ומאובחנת ישר ברגע שהתינוק נולד. הבעיה יכולה לקרות לתינוקות רבים אך מצד...
קרא עוד »
אפר 12, 2016
משדרגים את החצר הביתית עם מיטות שיזוף
בכדי להביא לשדרוג משמעותי בחצר הבית שלכם, תוכלו לשקול הוספה של מיטות שיזוף איכותיות. כך אתם תוכלו...
קרא עוד »
יונ 15, 2018
טיפולי IVF – איפה אפשר לעשות?
ישנן קליניקות אשר מתמחות בביצוע של טיפולי IVF, כך שאם זה משהו שאתם שוקלים לעשות, אז כל שתצטרכו לעשות זה...
קרא עוד »
נוב 23, 2018