מדוע עדיף להירשם ללימודי רפואה בסלובקיה

אם גם אתם מצאתם את עצמכם עומדים לוותר על החלום של לימודי רפואה כי אתם פשוט לא מתקבלים לפקולטות השונות בארץ, כדאי שתעצרו רגע. יש עוד אפשרויות שעומדות בפניכם חוץ מהטכניון ומהאוניברסיטאות האחרות, כי למה שלא תיסעו ללמוד בחו"ל? זה נכון שלא קל להיות רחוקים מהארץ ועבור רבים מאיתנו המחשבה על לימודים בשפה זרה קשה, אך בסופו של דבר זה אפשרי. ראשית, יש לא מעט מקומות בחו"ל שבהם תוכלו ללמוד ושנית, יש גם מסלולים באנגלית. אופציה טובה שרבים בוחרים בה בשנים האחרונות היא ללמוד רפואה בסלובקיה והאמת היא שגם לכם כדאי לבדוק זאת לעומק, אז למה אתם מחכים?

תנאי הקבלה והעלויות

שתי הסיבות העיקריות שבגללן כדאי לחשוב על האפשרות של לימודי רפואה בסלובקיה הן:

  1. תנאי הקבלה הרבה יותר נוחים וניתן לעמוד בהם בקלות אם מתכוננים כמו שצריך
  2. מחירי הלימודים נמוכים יותר לעומת ישראל ואף אפשר לקבל מלגות שונות

לכן הגיע הזמן שכולנו נבין: מותר לנו לעשות הכול כדי להגשים את החלום שלנו ולמלא את מה שאנחנו מרגישים שזו השליחות שלנו. אין שום סיבה שבגללה אתם צריכים לוותר על הניסיון ללמוד רפואה וכל מה שאתם צריכים זה רק לנסוע לסלובקיה. בנוסף לכל אלה, אתם תראו שלימודי רפואה בחו"ל הם גם בעלי ערך מוסף כי תוכלו ללמוד להסתדר לבד, תוכלו ליהנות מההיכרות עם תרבות חדשה ועוד.

איך נכון להתכונן לבחינות הכניסה?

חשוב ביותר לדעת שאומנם בחינות הכניסה לפקולטות לרפואה בסלובקיה הרבה יותר פשוטות ביחס לתנאי הקבלה בישראל אך עדיין מדובר על בחינות שאתם חייבים לעבור בהצלחה. לכן לא כדאי להשאיר את הדברים ליד המקרה ומאוד מומלץ להירשם עוד היום למכינה שתוכל לסייע לכם. מכינה מקצועית זו הדרך הכי טובה שיש כדי להבין לא רק מה מחכה לכם ומה כולל המבחן אלא גם כדי לצלוח אותו בצורה יפה. ללמוד רפואה בסלובקיה זו בחירה שלא מעט ישראלים עושים ואתם תראו שעם ההכנה המתאימה גם לכם צפויה הצלחה. בחרו עוד היום את המכינה המתאימה לכם ביותר והגשימו את החלום להיות רופאים כי יש מי שזקוק לכם ואין ספק שתמצאו אח"כ עבודה במערכת הבריאות בישראל.

 

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מה המשמעות של ספר לילד?
היום הטלוויזיה והאינטרנט תופסים חלק ניכר מחיינו, אך ספק אם יש משפחה בה מוותרים על טקס הקראת הספרים...
קרא עוד »
מרץ 01, 2017
ריהוט גן
ריהוט גן הוא סוג של ריהוט המשמש בגינות. הם עשויים מחומרים שונים כגון עץ, מתכת ופלסטיק. הם משמשים למשוך...
קרא עוד »
יול 24, 2022
המדריך לבחירת הדילדו שיטריף לך את החושים!
דילדו הוא מוצר שנחשב לאחד מהאביזרים הפופולאריים ביותר שקיימים עבור נשים וגברים. מדובר באביזר שנועד...
קרא עוד »
פבר 08, 2022