אזרחות אמריקאית לילדים – חשוב לדעת

אזרחות אמריקאית

אם אתם מעוניינים לדעת כיצד תוכלו להתחיל בתהליכים של קבלת אזרחות אמריקאית לילדיכם, חשוב שתקראו את המאמר הבא, שמספר על התהליך.

אזרחות מסוג זה לילדכם, יכולה לפתוח עבור ילדכם עולם שלם, של חוויות, תעסוקה, אפשרויות לימודים, מציאת עולמות חדשים, רכישת נדל"ן וחיים אחרים ומעניינים. אז מה חשוב לדעת על אזרחות אמריקאית לילדים?

קבלת אזרחות מסוג זה אפשרית כאשר שני ההורים או אחד מההורים הינו אזרח ארצות הברית. בנוסף, 'חוק הסבא' מאפשר גם כן את התחלת התהליך, אך הפעלת החוק דורש נסיעה לארצות הברית שם יש לבצע את הפעלת החוק על ידי הצגת כל המסמכים במשרד ההגירה בארצות הברית.

הרחבה על חוק הסבא

תהליך חוק הסבא הוא תהליך שכולל הצגת מסמכים שונים אל מול משרד ההגירה האמריקאי. התהליך כולל הצגת מסמכים וראיון אישי, ובנוסף בדיקה קפדנית מול משרד ההגירה האמריקאי.

מי זכאי לאזרחות ארצות הברית לפי חוק הסבא?

מי שזכאי לאזרחות אמריקאית לפי חוק הסבא הוא כל ילד מתחת לגיל 18 שאחד מהוריו הינו אזרח ארה"ב שאינו שהה לפני לידת ילדו לפחות 5 שנים בארצות הברית מתוכן שנתיים מעל גיל 14. ושאחד מהוריו של ההורה האמריקאי שלו, חי בארצות הברית לפחות 5 שנים מתוכן לפחות שנתיים מעל גיל 14. ולשם כך דרושות הוכחות.

חשוב לדעת כי לפי חוק הסבא, תצטרכו להכין מסמכים אישיים ומגוון הוכחות על שהותכם של הסבים שלכם בארה"ב. עוד חשוב לשלוח את המסמכים למשרד ההגירה, ולאחר בדיקת המסמכים יקבע לכם ראיון אישי במשרד ההגירה. לאחר התהליך נשלחים כלל המסמכים הדרושים למשרד הקליטה האמריקאי ומשם מתקבלת האזרחת בדואר. חשוב בנוסף להצטייד בדרכון וויזה. עוד תצטרכו לעבור ראיון אישי עם ילדכם במשרד ההגירה בארצות הברית.

קבלת אזרחות אמריקאית לילדים להורים אמריקנית

כפי שהזכרנו, ילדים להורים אמריקנים יכולים לקבל אזרחות אמריקאית. תהליך זה הינו קצר יותר וניתן לבצע אותו בארץ מול השגרירות האמריקאית. בדרך זאת כאשר אתם אזרחית מלידה, ניתן להוציא אזרחות אמריקאית לילדים אם אחת מההורים שהה בארצות הברית לפחות חמש שנים מעל לגיל 14.

בנוסף חשוב להוכיח את השהות וזאת כדי להוציא את האזרחות האמריקאית לילדים. אם שני ההורים אזרחים, יהיה קל יותר להוציא את האזרחות גם אם לא תצליחו להוכיח את שהותכם בארצות הברית.

מידע נוסף תוכלו למצוא באתר https://www.americandocs.co.il/

בית וגינה בריאות זוגיות טכנולוגיה ואינטרנט כללי לימודים נופש ואטרקציות פיננסים קוסמטיקה ואופנה רכב
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
שירותי פינוי מקצועיים –מה הם כוללים?
פינוי דירה מקצועי הינו הליך פינוי המיושם על ידי צוותי פינוי העוסקים ומתמחים בנושא. אחת מהחברות...
קרא עוד »
יול 19, 2017
חדרים להשכרה לפי שעה
חדרים להשכרה לפי שעה יכולים לשמש זוגות אוהבים, אשר מעוניינים בזמן איכות אחד עם השני ללא שום הפרעות...
קרא עוד »
פבר 18, 2018
אביזרי תינוקות – הדרך לבחור נכון
בחירת אביזרים לתינוקות, חייבת להיות מושכלת, שכן בחירה לא נכונה עלולה לגרום לבזבז כסף, כמו גם להעדר...
קרא עוד »
אוג 06, 2019