שיפוץ
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

שיפוץ לפני מעבר לדירה חדשה

אם אתם מתכננים לעבור דירה, ההתרגשות ודאי בעיצומה, אתם בוודאי מתכננים איפה לשים כל דבר ואיך לארגן את הדירה כך שתרגיש כמו בית, ואולי גם מתכננים לבצע שיפוץ כדי להתאים אותה בצורה האופטימלית לצרכים ולהעדפות שלכם. אז מה חשוב לדעת לפני שמתחילים לשפץ? הנה מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את התקופה הזאת בצורה הכי טובה שיש.שיפוץ

  • תכנון מדויק – לפני שמתחילים לשפץ, חשוב מאוד לתכנן את השיפוץ כמו שצריך. אחרי הכול, בוודאי לא הייתם רוצים לא לדעת בדיוק מה אתם רוצים לעשות, ושהתוצאה הסופית לא תהיה לשביעות רצונכם. לכן, חשוב מאוד לתכנן קודם כל לבד ואחר כך גם עם נציגי חברת השיפוצים, על מנת שהתוצאה הסופית תענה בדיוק על כל מה שאתם רוצים.
  • בחירה ברורה של אלמנטים לבית – אם במסגרת השיפוץ אתם מתעתדים להתקין ריצוף חדש, אמבטיות חדשות, כלים סניטריים ועוד – חשוב מאוד לבחור בצורה ברורה את האלמנטים שאתם מעוניינים שיותקנו בדירה שלכם, כדי לא להשאיר פתח לטעות. אחרי הכול, לא הייתם רוצים לבחור אלמנט מסוים ולגלות שבסופו של דבר התקינו לכם בדירה משהו אחר…
  • בדיקת איכות החומרים – כאשר מבצעים שיפוץ דירה, עושים שימוש בחומרי בניין שונים. על מנת להבטיח ככל שרק ניתן את שהותכם הבטוחה בדירה, חשוב מאוד שתוודאו שחברת השיפוצים עושה שימוש בחומרי בניין איכותיים אשר עומדים בכל דרישות התקן מבחינת איכות ובטיחות כאחד.
  • איטום גגות – לאחר שמסיימים את כל תהליך השיפוץ חשוב מאוד להזמין שירותי איטום גגות. זאת משום שלאחר שמבצעים כל כך הרבה שינויים, ובעצם – גם אם עושים שינוי אחד קטן, אבל כזה שמערב הזזה או שבירה של קיר – יכולים לפגוע באיטום ולגרום לכך שמים יחדרו לשטחם הפרטי. על מנת לוודא שתוכלו לעבור חורפים יבשים, חשוב מאוד להזמין אוטם מוסמך על מנת שיבצע בדיקה יסודית, ויתקן את הדרוש תיקון – אם אכן יימצאו ליקויים.
  • ניקיון יסודי – לאחר שיפוץ יש לבצע ניקיון יסודי, על מנת שתוכלו להיכנס לדירה ובאמת ליהנות ממנה. לכן, חשוב מאוד ליצור קשר עם חברת ניקיון מוכרת, מקצועית ואמינה, אשר יש לה את כל האפשרות לפנות את פסולת השיפוצים ולהשאיר אחריה שטח נקי.איש שיפוצים

הזמן קצר והמלאכה מרובה

אחרי שיש לכם את כל הטיפים, אתם יכולים להתחיל במלאכה: מצאו חברת שיפוצים אמינה אשר קיבלתם עליה המלצות, ספרו לנציגיה מה בדיוק אתם רוצים לעשות, שמעו את ההמלצות שלהם והתחילו בעבודה. אל תשכחו לדאוג לבצע איטום גגות לאחר סיום השיפוץ, על מנת שכשיגיע הגשם הראשון לא תגלו שיש לכם דליפה. שיהיה המון בהצלחה!

Share this post

גלילה לראש העמוד