רכב משפחתי
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

כמה סיבות טובות לקנות מכונית חדשה

אחת הבעיות עם המכוניות הישנות שבהן אנחנו עושים שימוש, זו העובדה שהן עולות לנו הרבה כסף. ככל שהמכונית ישנה יותר כך היא זקוקה ליותר תיקונים וטיפולים, ובנוסף לכך, פעמים רבות היא גם צורכת הרבה יותר דלק. לכן ברור מדוע גם אתם חושבים על רכישת מכונית חסכונית, כי מי לא היה רוצה שתהייה לו מכונית חדשה שתעלה לו הרבה פחות כסף בחודש? אומנם זה נכון שהרכישה עצמה תעלה לא מעט, אך בסופו של דבר אתם תראו שזו תהייה בחירה נכונה והשקעה מוצלחת. בנוסף לכ, היום יש הרבה מאוד מסלולי תשלום שונים כך שבין אם אתם רוצים לקנות בליסינג ובין אם אתם חושבים לרכשו בכל סידור אחר, תוכלו לעמוד במחיר.

עד כמה המכונית החדשה באמת תהייה חסכונית?קניית רכב משפחתי

אם חלק מהסיבות שבגללן אתם קונים מכונית חדשה זו העובדה שאתם רוצים לחסוך כמה שיותר, הרי שכדאי לכם לבדוק היטב מה בדיוק אתם קונים. כמה צורכת דלק צורכת המכונית החדשה שמעניינת אתכם? האם מדובר על מכונית היברידית שמקבלת הנחות שונות כמו חניה בחינם וכדומה? לא קל לבחור איזו מכונית חסכונית כדאי לכם לקנות כי האמת היא שהשוק של ימינו מציע הרבה מאוד אפשרויות. לכן ההמלצה שלנו היא לקרוא כמה שיותר מידע אודות של רכב שנראה לכם פוטנציאלי, כי זו הדרך היחידה לדעת שתיקנו מכונית שבאמת תצאו מהרכישה שלה כמה שיותר מרוצים.

האם מכונית משומשת יכולה להיות חסכונית?

התשובה היא חד משמעית כן, אם כי כמובן תלוי איזה סוג של מכונית אתם קונים ועד כמה היא משומשת. במילים אחרות: באיזו שנה היא יוצרה? האם היא הייתה מערובת בתאונות דרכים? האם שמרו עליה כמו שצריך? כל הפרטים האלה חשובים ולכן, אם אתם חושבים לקנות מכונית משומשת, כדאי יהיה לבדוק מה בדיוק אתם קונים. מכונית אומנם זו רכישה שתמיד מאבדת מהערך שלה אך בהחלט כדאי להשקיע ולקנות מכונית שתהייה כמה שיותר חסכונית, בטיחותית וכזאת שיהיה לכם נעים לנהוג עליה מידי יום לעבודה.

Share this post

גלילה לראש העמוד