איך בוחרים טרמפולינה לחצר
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

איך בוחרים טרמפולינה לחצר

איך בוחרים טרמפולינה לחצראז החלטתם ללכת על זה! סוף כל סוף תהיה לכם טרמפולינה!
איך מחליטים ובוחרים טרמפולינה לחצר?
בחלק הבא תוכלו לקבל כמה דגשים חשובים שיסייעו לכם בבחירה נכונה וקלה.

1. הכי גדול זה לא תמיד הכי טוב…
קחו מידות- מדדו את החצר שלכם ושימו לב לגודל שלה. לא למה שאתם זוכרים שהיה רשום בנסח הטאבו עוד כשנכנסתם לבית. זה פשוט מהלך שימנע מכם כאב ראש מיותר בהמשך.
תחשבו שמצד אחד אתם רוצים פרופורציות נכונות לחצר, שישאירו לכם מעט מרחב ומצד שני אתם רוצים טרמפולינה שתתאים לגודל שאתם מחפשים.
אל תלכו על הכי גדול, תלכו על מה שהכי נכון עבורכם!

אחד הדברים המומלצים הוא להזמין את הטרמפולינה מייצור סין.

2.אין חכם כבעל ניסיון!
לכו לתצוגה ותבקשו להתנסות. להרגיש, לגעת, לראות את הרכיבים בעיניים! אין לזה תחליף! אל תרכשו משהו מרחוק, מאיזה קטלוג עלום שם.
ואם מאפשרים לכם לעלות ולקפוץ על הטרמפולינה? מה טוב!

3. יציבות, יציבות, יציבות!
כמו שילד זקוק להורה יציב, כך הוא גם זקוק לטרמפולינה יציבה!
טרמפולינה כבדה=טרמפולינה יציבה!
שימו לב לחומרים שממנה היא עשויה (ברזל ולא פלסטיק למשל!). שימו לב גם לסולם שממנו מטפסים אל הטרמפולינה. חשוב מאוד שהוא בנוי באופן יציב וחזק!

4. אימא ואבא!
שימו לב! מהיכן מגיעה הטרמפולינה שלכם? לכל טרמפולינה יש יבואן. שימו לב שמדובר ביבואן בעל שם, ושתמיד יהיה לכם עם מי לדבר במידה ויש צורך.
כמו כל מוצר, צריך לדעת שיש עם מי לדבר ולא רק בזמן הרכישה. כמה פעמים שמעתם על אנשים שרכשו מוצרים, והמוכרן היה נופת צופים בזמן העסקה, ולאחר מכן לא היה עם מי לדבר?
טרמפולינה היא מוצר שנשאר לאורך שנים, ולכן הקשר עם היצרן ועם המוכרן הוא חשוב. בייחוד כשלעיתים זקוקים לחלקי חילוף או לאביזרים נלווים שיכולים לשדרג לכם את חוויית השימוש.

5. תקציב.
כסף. אצל מי מאיתנו כסף הוא לא עניין בעל רגישות?
כל בעל עסק וכל משפחה רוצים להוציא את הכסף שלהם בצורה הטובה ביותר! מה שנקרא; יחס עלות-תועלת.
אין צורך להוציא הון עתק על טרמפולינה. השאיפה היא למחיר אטרקטיבי שיתאים לכיס שלכם, מבלי שתאלצו לקחת משכנתה נוספת!
נסו להגדיר לעצמם טווח תקציבי מראש, וקחו בחשבון חריגות קטנות למעלה ולמטה. שימו לב שלעיתים עדיף להוציא מעט יותר על מוצר איכותי, ומעט פחות על מוצר שהוא נכון עבורכם, ולא בהכרח המוצר הכי יקר בקטלוג!

Share this post

גלילה לראש העמוד