קייטרינג לחינה
אורית אופיר

אורית אופיר

אורית אופיר היא יועצת זוגית ומשפחתית עבור חברות ציבוריות וגם אנשים פרטיים. בנוסף להרצאות וסדנאות שונות שאורית מעבירה ברחבי הארץ, היא גם כותבת מגזינים ומאמרים מקצועיים בכל ענייני משפחה, זוגיות וילדים.

דרכים להפתיע בחגיגות החינה שלכם

אין ספק כי חתונה היא דבר משמעותי וגדול ביותר ואולי הגדול ביותר בחיינו. על רקע זה ברור רבים משקיעים משאבים גדולים כל כך בחגיגות החתונה שלהם ועושים כל מאמץ בכדי להבטיח כי החתונה תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. על רקע זה גם ברור בעדות רבות נהוג להאריך את חגיגות החתונה על פני יותר מיום כאשר לכל עדה יש את המנהגים שלה ואת הדרך שבה היא מעדיפה לחגוג. כאן המקום לומר כי אולי החגיגה הנפוצה ביותר אצל ישראלים היא חגיגת חינה. חינה היא אירוע נפלא ויש לו יתרונות רבים אשר אנו לא יכולים להתעלם מהם. כאן המקום לומר כי זה לא חכמה לערוך חגיגת חינה שתהיה ברמה נמוכה מכיוון שהדבר לא רק יאכזב את האורחים שלכם אלא גם אתכם מאוד ויגרום לכם לקשיים גדולים לאחר מכן בחתונה עצמה וזהו משהו שאנו חייבים להימנע ממנו.

מדוע כדאי לקחת קייטרינג לחינה?

אם כן על מה אנחנו צריכים להסתכל כאשר אנו עורכים חינה? איך נבטיח כי היא תהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש ואנו נהנה ממנה כמה שיותר? אם כן אתם צריכים להבין כי עליכם להשקיע מאוד בקייטרינג  איכותי לחינה. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שהקייטרינג יהיה יותר טוב כך החינה תהיה יותר מוצלחת וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. עליכם להבין כי בסופו של יום האוכל הוא 90% מהאירוע וככל שהוא יותר טוב כך האירוע יותר מוצלח וזהו משהו שאתם חייבים לתת עליו את הדעת. לכן עשו כל מאמץ בכדי להבטיח כי האירוע יהיה מושלם ואל תתפשרו על נושא זה.

האם יש הבדל בין אוכל לחינה ובין אוכל רגיל?

עליכם לדעת כי בחינה נהוג להגיש אוכל מסורתי יותר לפי העדה אליה אתם משתייכים וזה אומר בין היתר כי אתם צריכים לשים לב האם הקייטרינג לאירוע שלכם מסוגל לספק אוכל שיהיה ברמה כזאת או לא. על כן כדאי לברר כמה שיותר פרטים על הקייטרינג בחינה וכך להבטיח כי האוכל שתגישו יהיה ברמה גבוהה.

Share this post

גלילה לראש העמוד